X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Palmová riviéra pro gurmány

Itálie

CIVITELLA DEL TRONTO • ASCOLI PICENO • SAN BENEDETTO DEL TRONTO • GRAN SASSO • CAMPLI • MONSANPOLO • COLONNELLA • CASTEL TROSINO
Palmová riviéra pro gurmány
10 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2990
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

V odpoledních hodinách(cca v 17,00) vyjedeme z Brna (další nástupní místa: Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 300 Kč, Strážnice 300 Kč, Hodonín 300 Kč, Břeclav 200 Kč, Zlín 300 Kč, Kroměříž 300 Kč, Přerov 300 Kč, Olomouc 300 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Ostrava 400 Kč, Frýdek-Místek 400 Kč, Nový Jičín 400 Kč, Hranice na Moravě 400 Kč, svoz Kuřim a Tišnov zdarma, Praha 400 Kč. Noční přejezd do Itálie.

2. den

V dopoledních hodinách přijedeme do hlavního města Palmové riviéry, kde se ubytujeme. Volno, nocleh.

3. den:

Druhý den věnujeme koupání a relaxaci. Navečer si uděláme výlet do San Benedetta na prohlídku večerního města a přístavu. V případě zájmu bychom mohli romanticky povečeřet na pláži místní rybí speciality.

4. den:

Dnes nás čeká celodenní výlet do regionu Abruzzo. Navštívíme město Campli se svatými schody, po jejichž vystoupení po kolenou jsou prý odpuštěny všechny hříchy. Poté zájemci fakultativně absolvují cca 1,5 hodinovou procházku po soukromém lesíku se psy vycvičenými na hledání lanýžů, které budou následně moci degustovat v podobě oběda. Dále navštívíme největší evropskou bourbonskou pevnost Civitella del Tronto, jedno z největších vojenských děl, které bylo na území Itálie postaveno. K pevnosti přiléhá osada s kostely, benediktýnský klášter, svatyně Svaté Marie z Lumi a mnohé renesanční paláce. Na zpáteční cestě na ubytování si uděláme zastávku ve velkoobchodě se sýry a salámy.

5. den:

Dopoledne věnujeme relaxaci na plážích a odpoledne navštívíme travertinové město Ascoli Piceno, které je hlavním městem středoitalské provincie Marche. Městu se přezdívá „město věží“ – ve středověku se zde nacházelo až 200 věží, do současnosti se jich však podařilo dochovat jen padesát. Ve středu města se rozprostírá nádherné náměstí Piazza del Popolo, o kterém se říká, že je nejkrásnější v celém kraji. Vyjedeme do miniaturní vesničky vybudované ve středověkém hradu Castel Trosino nad Ascoli. Na zpáteční cestě se zastavíme v lisovně oliv, kde pro nás bude připravena bohatá degustace.

6. den:

Po snídani se vydáme na celodenní výlet do pohoří Gran Sasso, které patří mezi největší národní parky v Evropě a zabírá plochu neuvěřitelných 1.413 km2. K pláni Campo Imperatore, která je součástí masívu Gran Sasso, se vztahuje jedna z nejdobrodružnějších válečných operací 2. sv. války – v horském hotelu na okraji pláně byl v červenci 1943 uvězněn Benito Musollini. Projdeme se zde a poté odjedeme do údolí, kde se nachází masny, kde si místní lidé kupují čerstvé maso a sami si jej tady také grilují. Večer se vrátíme na ubytování.

7. den:

Dopoledne věnujeme koupání a relaxaci u moře. V odpoledních hodinách se vydáme do městečka Monsampolo. Tato historická perla pod svým náměstím ukrývá podzemní město, které si prohlédneme. Při procházce historickým centrem navštívíme kostel Maria Ss. Assunta, v jehož kryptě zavítáme do muzea mumií. Na biofarmě budeme poté moci nakoupit kvalitní víno, olej, těstoviny a další místní produkty. Ve večerních hodinách se vrátíme na ubytování.

8. den:

Po snídani se vypravíme do půvabného městečka Colonella, kde navštívíme místní vinařství. Prohlédneme si výrobu a ochutnáme zdejší věhlasná vína. Odpoledne nás čeká koupání a relaxace u moře.

9. den:

Volný den věnujeme koupání a relaxaci u moře, ve večerních hodinách se vydáme na cestu do ČR.

10. den:

Příjezd do Brna v dopoledních hodinách, okolo 9,00.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 7× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 7× polopenzi (snídaně + večeře/snídaně + oběd – dle programu)
• pobytovou taxu
• degustace dle programu
• průvodcovské služby

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

hledání lanýžů + oběd 4.den - 15 €/os.,
rybí oběd na pláži – 12 €/os.,
Doporučená částka na vstupy cca 40 €.

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2.990 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

10

1 hodnocení

10

Hotel

10

Strava

10

Delegát

10

Doprava


10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd hodnotíme vysoce kladně, delegátka zařídila vše výtečně, nadprůměrně, též vystupování mělo vysokou úroveň, jen by si mohla trochu doplnit znalosti z dějin a kultury Itálie. Doporučuji také začínat o něco dříve odpolední výlety, je-li odpovídající počasí ( na zájezdu ale bylo se možné se dohodnout na změně)
Rudolf Procházka - Palmová riviéra s koupáním (01.06.2018 - 10.06.2018)