X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Delle Palme***

Itálie

>

Sicílie

>

Letojanni

Hotel Delle Palme***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiSejfBazén venkovní

Příjemný hotel se nachází přímo v centru oblíbeného letoviska Letojani (Itálie, Sicílie), 50 m od krásné pláže s hrubším pískem. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení ve společných prostorách zdarma, výtečná restaurace se sicilskými specialitami, bar, zahrádka s terasou, malý bazén s vířivkou na střeše hotelu, slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Poblíž hotelu najdete mnoho zajímavých obchůdků s místními specialitami a suvenýry, barů a restaurací. Vzdálenost od centra historické Taorminy, kam je zajištěno pravidelné spojení místním autobusem, je asi 6 km.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře Na osobu / Na zájezd 1090
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 3190
výhled na moře Na osobu / Na zájezd 2190
výhled do zahrady Na osobu / Na zájezd 1090
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén), SAT/TV, telefon, trezor, centrální klimatizace (1. 6.–30. 9. zdarma v určených hodinách), balkon, dětská postýlka (za poplatek cca 8 €/den), pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování

Snídaně: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení servírovaných večeří formou menu (předkrm formou bufetu, hlavní chod výběr ze tří jídel, ovoce nebo dezert).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 3 190 Kč/ 7 nocí/ osoba

Výhled na moře: 2 190 Kč/ 7 nocí/ osoba

Výhled do zahrady: 1 090 Kč/ 7 nocí/ osoba

Večeře: 1 090 Kč/ 7 nocí/ osoba

Doprava

Doprava na Sicílii je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Pokud toužíte svou dovolenou strávit spíše v pohodové a komornější atmosféře, čeká na vás na dosah proslulé Taorminy letovisko Letojanni. Je to malebné menší městečko s poklidnou atmosférou, úzkými uličkami a malými náměstími. Je místem pro rodiny i páry, kteří milují odpočinek na pláži. Zde si můžete skutečně nerušeně užít pohodovou dovolenou u azurově modrého moře s pohledem na majestátní hory nad letoviskem. Večer vás zláká k posezení v cukrárně nebo rybí restauraci u pláže. A když už bude přece jen odpočinku a klidu dost, můžete směle vyrazit do Taorminy. Místním autobusem tam budete
za deset minut.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety v oblasti Sicílie

Liparské ostrovy (Lipary a Vulcano), cena: cca 65 €
+ přístavní taxa
Během tohoto výletu budete mít možnost poznat krásy Liparských ostrovů, které jsou známé svou sopečnou aktivitou. Celodenní výlet začíná naloděním v přístavu Milazzo. První zastávkou je ostrov Lipary, kde budete mít dostatek času na prohlídku pevnosti s archeologickým areálem a procházku malebným městečkem. Poté následuje návštěva ostrova Vulcano. Zde můžete vystoupit na Velký kráter s fumarolovým polem, relaxovat na černé sopečné pláži nebo v termálním sirném bahenním jezírku. Během výletu bude samozřejmě také čas na oběd (není zahrnut v ceně).

Etna, cena: cca 35 €
Pro bližší seznámení s nejvyšší sopkou Evropy zvolte tento výlet. Přes městečka Santa Venerina a Zafferana Etnea dojedete až k Etně (do výšky 1950 m n. m.). Následuje volný čas, během kterého si můžete prohlédnout Kráter Silvestri. Máte také možnost si zakoupit výjezd lanovkou do nadmořské výšky 2 500 m nebo výjezd jeepem do 2 900 m (výjezdy nejsou zahrnuty v ceně výletu: cca 29,50 € lanovka; cca 57,50 € jeep). Návrat je naplánován po jižním úbočí sopky, okolo kráteru Monti Rossi a městečka Nicolosi. Fascinující spojení nezkrotné síly, energie a zkázy uchvátí každého.

Syrakusy, cena: cca 45 €
Během tohoto výletu se seznámíte s městem s velmi bohatou historií, které je rodištěm slavného Archimeda. Syrakusy patřily k nejvýznamnějším a nejkrásnějším řeckým městům v 5.–3. století před n. l. Čeká Vás prohlídka baziliky sv. Jana Evangelisty, krypty sv. Marciana, katakomb sv. Jana a kostela Santuario Madonna delle Lacrime. Dále přejedete na ostrov Ortigia. Zde navštívíte místní tržnici, projdete historickým centrem s katedrálou sv. Lucie a Aretúsinym pramenem. Odpoledne budete mít volný čas na prohlídku čtvrti Neapolis s archeologickým parkem. Budete moci spatřit Teatro Romano, oltář Hierona II., do skály vyhloubené Teatro Greco či Dionýsovo ucho. Výlet do nejkrásnějšího města antického světa, které soupeřilo o slávu a moc s Athénami, se pro Vás jistě
stane nezapomenutelným.