X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kennedy***

Itálie

>

Sicílie

>

Sant'Alessio Siculo

Hotel Kennedy***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
20 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVWiFiBazén vnitřní

Rodinný hotel se nachází ve vzdálenosti 20 m od písečně-oblázkové pláže přímo na dlouhé pobřežní promenádě v oblasti Sant´Alessio Siculo (Itálie, Sicilie) a 10 km od historického města Taorminy, kam jezdí denně místní linková autobusová doprava. V blízkosti hotelu naleznete mnoho restaurací, barů a typických sicilských obchůdků. K vybavení hotelu patří, recepce (Wi Fi u recepce zdarma), restaurace s terasou s výhledem na moře, bar, TV koutek, internetový koutek, krytý bazén a soukromá hotelová pláž s lehátky a slunečníky zdarma (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj). Hotel svým klientům nabízí vřelé a přátelské prostředí a nádherný výhled na záliv přímo zve k večerním procházkám po promenádě. Letovisko je rovněž ideálním výchozím bodem pro výlety na Etnu nebo do vnitrozemí k ohromnému kaňonu řeky Alcantara.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze Na osobu / Na noc 370
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 620
výhled na moře Na osobu / Na noc 100
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Pěkné dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, klimatizace, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a balkon.

Stravování

Polopenze: Snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem ze dvou 1. a 2. chodů, servírované přílohy a ovoce nebo desert. Vynikající kuchyně zaměřená na místní bioprodukty. Možnost plné penze za příplatek.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj 620 Kč/ noc

Plná penze 370 Kč/ noc

Výhled na moře 100 Kč/ noc

Doprava

Doprava na Sicílii je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlet jsou z Prahy - neděle/ neděle.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety v oblasti Sicílie

Liparské ostrovy
Vydáme se na celodenní lodní výlet prozkoumat exotickou krásu sopečných ostrůvků ukrytých v Tyrhénském moři. Na největším z nich zastavíme v přístavu Marina Lunga a skrz bránu vstoupíme do městečka Lipari s pevností a archeologickým areálem. Na ostrůvku Vulcano zase budeme mít možnost vystoupit na Velký kráter, navštívit černou sopečnou pláž a vykoupat se v ozdravném sirném bahenním jezírku.

Sopka Etna
Výlet na nejvyšší činnou sopku v Evropě tyčící se do výšky přes 3000 metrů. Autobus nás doveze do 2000 metrů, kde uvidíme jedinečnou sopečnou krajinu s krátery a lávovými poli. Ti, kteří budou chtít vidět více, se mohou nechat vyvézt do ještě větších výšek: lanovkou (do 2500 m n. m.) nebo džípem (2900 m n. m.). Na zpáteční cestě po jižním úbočí sopky se zastavíme ve vesnici Nicolosi, abychom ochutnali místní med a jiné speciality.

Historické syrakusy
Bývalé velkoměsto antického Středomoří a rodiště Archiméda po sobě zanechalo takové množství památek, že si spravedlivě zaslouží být zapsáno na seznamu UNESCO. Během naší cesty navštívíme novou část města s antickými vykopávkami. Zde na nás čeká třeba oltář Herona II. nebo římský amfiteátr. Poté budeme mít možnost prozkoumat starou čtvrť za hradbami na ostrově Ortigia, kde určitě narazíme i na chrám bohyně Athény zabudovaný do městské barokní katedrály.

Soutěska řeky Alcantara
Výlet do přírodní rezervace ve vnitrozemí ostrova. Soutěska řeky Alcantara byla kdysi vyhloubena proudem sopečné lávy. Její vody se tak zařezávají hluboko do čedičového podloží a vytvářejí 20 metrů hluboký kaňon. Tento přírodní skvost si prohlédneme po pěší stezce s nádhernými výhledy z panoramatických teras, osvěžíme se v chladné říčce a budeme pokračovat do vnitrozemského městečka Castiglione di Sicilia.

Palermo, bazilika Monreale a městečko Cefalù
Srdcem Sicílie je její hlavní město Palermo. Leží v zátoce na úbočí hory a směsice evropských a orientálních vlivů zde vytváří neopakovatelnou atmosféru. My zamíříme na naší cestě nejprve do vnitrozemí ostrova na prohlídku baziliky Monreale se světově proslulými mozaikami. Poté nás čeká samotné Palermo s překrásným Palazzo Reale a Capella Pallatina, katedrálou a náměstím Piazza Quatro Canti. Nakonec ještě stihneme navštívit středověké město Cefalù s normanskou katedrálou.