X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Naxos Beach Resort****

Itálie

>

Sicílie

>

Giardini Naxos

Hotel Naxos Beach Resort****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarSejfFitnessTenisBazén venkovní

Hotelový komplex umístěný přímo u písečně-oblázkové pláže s barem a restaurací, leží v oblasti Giardini Naxos (Itálie, Sicilie) a ve vzdálenosti 7 km od historického centra Taorminy, skládá se z hlavní budovy a vilek. Hostům je k dispozici několik restaurací, barů, diskotéka a obchody. V nádherné zahradě objevíte 4 bazény se slunečníky a lehátky, z nichž 2 jsou pro děti. Milovníci sportu jistě ocení fitness, tenis, minifotbal, volejbal, basketbal, stolní tenis, kulečník a různé kurzy aerobiku, jógy, tance, lukostřelby, jízdy na kánoích a windsurfingu. 6 x do týdne je zajištěn odvoz k lanovce v Taormině. Pro hosty je přichystán bohatý animační program. Kvalitní služby, milý personál a především úchvatný výhled na sopku Etnu navodí příjemný pocit z vaší dovolené na tomto nádherném místě.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all Inclusive Na osobu / Na zájezd 5990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě (umístěné ve vilkách), sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén), SAT/TV, telefon, klimatizace, trezor, minibar za poplatek, balkon nebo terasa. Pokoje v hlavní budově za příplatek. Pokoje v hlavní budově s přímým výhledem na moře za příplatek. Na vyžádání rodinné pokoje (2 místnosti).

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu včetně včetně sklenky vína a vody.. Možnost dokoupení all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, zmrzlina, saláty, tousty, snacky. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–24:00). Lehátka a slunečníky na pláži od 3. řady zdarma včetně plážových osušek. Občerstvení v Piano baru a A´la carte restauraci za poplatek.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

All inclusive: 5 990 Kč/ 7 nocí/ osoba

Ubytování v hlavní budově: 1 990 Kč/ 7 nocí/ osoba

Přímý výhled na moře: 2 790 Kč/ 7 nocí/ osoba (pouze pokoje v hlavní budově)

Doprava

Doprava na Sicílii je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlet jsou z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Jen pět kilometrů od živé Taorminy naleznete další oblíbené letovisko ostrova. Giardini Naxos je prý nejstarším řeckým městem na Sicílii. A archeologické vykopávky zde první osídlení připomínají dodnes. Najdete je přitom jen kousek od pláže. Místní o městečku mluví jako o té pravé Sicílii: Ta je podle nich krásná, ale také klidná. Klidu, odpočinku a překrásného koupání si zde můžete užít dosytosti. A až vás přestane pláž a moře bavit, lze se vydat také do vnitrozemí, kde najdete krásný kaňon řeky Alcantara. O požitkářské zážitky se zde postarají kavárny, restaurace a pizzerie v centru města. U sklenky výtečného sicilského vína se můžete kochat pohledem na zářící Taorminu.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety v oblasti Sicílie

Liparské ostrovy (Lipary a Vulcano), cena: cca 65 €
+ přístavní taxa
Během tohoto výletu budete mít možnost poznat krásy Liparských ostrovů, které jsou známé svou sopečnou aktivitou. Celodenní výlet začíná naloděním v přístavu Milazzo. První zastávkou je ostrov Lipary, kde budete mít dostatek času na prohlídku pevnosti s archeologickým areálem a procházku malebným městečkem. Poté následuje návštěva ostrova Vulcano. Zde můžete vystoupit na Velký kráter s fumarolovým polem, relaxovat na černé sopečné pláži nebo v termálním sirném bahenním jezírku. Během výletu bude samozřejmě také čas na oběd (není zahrnut v ceně).

Etna, cena: cca 35 €
Pro bližší seznámení s nejvyšší sopkou Evropy zvolte tento výlet. Přes městečka Santa Venerina a Zafferana Etnea dojedete až k Etně (do výšky 1950 m n. m.). Následuje volný čas, během kterého si můžete prohlédnout Kráter Silvestri. Máte také možnost si zakoupit výjezd lanovkou do nadmořské výšky 2 500 m nebo výjezd jeepem do 2 900 m (výjezdy nejsou zahrnuty v ceně výletu: cca 29,50 € lanovka; cca 57,50 € jeep). Návrat je naplánován po jižním úbočí sopky, okolo kráteru Monti Rossi a městečka Nicolosi. Fascinující spojení nezkrotné síly, energie a zkázy uchvátí každého.

Syrakusy, cena: cca 45 €
Během tohoto výletu se seznámíte s městem s velmi bohatou historií, které je rodištěm slavného Archimeda. Syrakusy patřily k nejvýznamnějším a nejkrásnějším řeckým městům v 5.–3. století před n. l. Čeká Vás prohlídka baziliky sv. Jana Evangelisty, krypty sv. Marciana, katakomb sv. Jana a kostela Santuario Madonna delle Lacrime. Dále přejedete na ostrov Ortigia. Zde navštívíte místní tržnici, projdete historickým centrem s katedrálou sv. Lucie a Aretúsinym pramenem. Odpoledne budete mít volný čas na prohlídku čtvrti Neapolis s archeologickým parkem. Budete moci spatřit Teatro Romano, oltář Hierona II., do skály vyhloubené Teatro Greco či Dionýsovo ucho. Výlet do nejkrásnějšího města antického světa, které soupeřilo o slávu a moc s Athénami, se pro Vás jistě
stane nezapomenutelným.