X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel San Pietro***

Itálie

>

Sicílie

>

Letojanni

Hotel San Pietro***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
10 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFi

Hotel nacházející se u písečně-oblázkové pláže na krásné pobřežní promenádě městečka Letojanni (Itálie, Sicilie), nedaleko od historického centra města Taorminy, kam se pohodlně dostanete pravidelnou místní dopravou. V lokalitě, kde je umístěn, panuje typická sicilská atmosféra a naleznete zde mnoho restaurací s rybími specialitami, bary a obchůdky. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, TV místnost, Wi-Fi na recepci zdarma, restaurace, bar na pláži, za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži. K dispozici je klientům také velká terasa na střeše hotelu, odkud je panoramatický výhled na celé okolí. Díky ideální poloze komplexu lze uskutečnit mnoho zajímavých výletů. Doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v tradičním sicilském hotelu s perfektní polohou u krásné pláže.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4890
Pokoj s balkonem Na osobu / Na zájezd 490
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Pěkné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, sociální zařízení (WC, sprcha), SAT/TV, telefon, centrální klimatizace (15. 6.–15. 9. zdarma v určených hodinách), lednice, dětská postýlka (za poplatek cca 6 €/den). Pokoje s balkonem za příplatek.

Stravování

Polopenze: rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (předkrm formou bufetu, hlavní chod výběr ze tří jídel, ovoce nebo dezert).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 4 890 Kč/ 7 nocí/ osoba

Pokoj s balkonem: 490 Kč/ 7 nocí/ osoba

Doprava

Doprava na Sicílii je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlet jsou z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Pokud toužíte svou dovolenou strávit spíše v pohodové a komornější atmosféře, čeká na vás na dosah proslulé Taorminy letovisko Letojanni. Je to malebné menší městečko s poklidnou atmosférou, úzkými uličkami a malými náměstími. Je místem pro rodiny i páry, kteří milují odpočinek na pláži. Zde si můžete skutečně nerušeně užít pohodovou dovolenou u azurově modrého moře s pohledem na majestátní hory nad letoviskem. Večer vás zláká k posezení v cukrárně nebo rybí restauraci u pláže. A když už bude přece jen odpočinku a klidu dost, můžete směle vyrazit do Taorminy. Místním autobusem tam budete
za deset minut.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety v oblasti Sicílie

Liparské ostrovy (Lipary a Vulcano), cena: cca 65 €
+ přístavní taxa
Během tohoto výletu budete mít možnost poznat krásy Liparských ostrovů, které jsou známé svou sopečnou aktivitou. Celodenní výlet začíná naloděním v přístavu Milazzo. První zastávkou je ostrov Lipary, kde budete mít dostatek času na prohlídku pevnosti s archeologickým areálem a procházku malebným městečkem. Poté následuje návštěva ostrova Vulcano. Zde můžete vystoupit na Velký kráter s fumarolovým polem, relaxovat na černé sopečné pláži nebo v termálním sirném bahenním jezírku. Během výletu bude samozřejmě také čas na oběd (není zahrnut v ceně).

Etna, cena: cca 35 €
Pro bližší seznámení s nejvyšší sopkou Evropy zvolte tento výlet. Přes městečka Santa Venerina a Zafferana Etnea dojedete až k Etně (do výšky 1950 m n. m.). Následuje volný čas, během kterého si můžete prohlédnout Kráter Silvestri. Máte také možnost si zakoupit výjezd lanovkou do nadmořské výšky 2 500 m nebo výjezd jeepem do 2 900 m (výjezdy nejsou zahrnuty v ceně výletu: cca 29,50 € lanovka; cca 57,50 € jeep). Návrat je naplánován po jižním úbočí sopky, okolo kráteru Monti Rossi a městečka Nicolosi. Fascinující spojení nezkrotné síly, energie a zkázy uchvátí každého.

Syrakusy, cena: cca 45 €
Během tohoto výletu se seznámíte s městem s velmi bohatou historií, které je rodištěm slavného Archimeda. Syrakusy patřily k nejvýznamnějším a nejkrásnějším řeckým městům v 5.–3. století před n. l. Čeká Vás prohlídka baziliky sv. Jana Evangelisty, krypty sv. Marciana, katakomb sv. Jana a kostela Santuario Madonna delle Lacrime. Dále přejedete na ostrov Ortigia. Zde navštívíte místní tržnici, projdete historickým centrem s katedrálou sv. Lucie a Aretúsinym pramenem. Odpoledne budete mít volný čas na prohlídku čtvrti Neapolis s archeologickým parkem. Budete moci spatřit Teatro Romano, oltář Hierona II., do skály vyhloubené Teatro Greco či Dionýsovo ucho. Výlet do nejkrásnějšího města antického světa, které soupeřilo o slávu a moc s Athénami, se pro Vás jistě
stane nezapomenutelným.