X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Villa Esperia****

Itálie

>

Sicílie

>

Taormína

Hotel Villa Esperia****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Nově zrekonstruovaný hotel leží 150 m od soukromé písečně-oblázkové pláže mezi dvěma zálivy. Kousek odtud je k dispozici lanovka, která hosty dopraví přímo do historického centra města Taormina (Itálie, Sicilie).Ve městě naleznete architektonické památky, množství barů, taveren a obchůdků. Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety do východní a západní části Sicílie. Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (za poplatek cca 10 €/den), restaurace, bar, TV místnost, bazén s terasou na slunění (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek). Dosyta si můžete užít také vodních sportů na pláži. Kvalitní ubytování a servis, okouzlující výhled na moře, skvělá kuchyně a nezapomenutelná Taormina jsou hlavní lákadla tohoto hotelu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Superior pokoj Na osobu / Na zájezd 4290
Executive pokoj Na osobu / Na zájezd 7490
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, sociální zařízení (WC, sprcha, fén), SAT/TV, telefon, klimatizace, minibar, trezor. Superior pokoje s balkonem a bočním výhledem na moře za příplatek. Executive pokoje s balkonem, přímým výhledem na moře a jacuzzi za příplatek.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (výběr ze dvou hlavních jídel, ovoce, dezert). Večeře jsou podávány v restauraci naproti hotelu.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Executive pokoj: 7 490 Kč/ 7 nocí/ dosp. osoba

Superior pokoj: 4 290 Kč/ 7 nocí/ dosp. osoba

Doprava

Doprava na Sicílii je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlet jsou z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Je bez diskuzí nejoblíbenějším místem prázdninových cest na Sicílii. Málokdo totiž odolá starověkému městečku na skalnatém útesu s překrásnými výhledy na moře i sopku Etnu. Starořecké divadlo je třešinkou na dortu historických skvostů, které zde můžete spatřit. A když už jsme u těch dortů, nejde zapomenout na typické sicilské dezerty. V Taormině si na nich můžete pochutnávat v cukrárně v některé z křivolakých uliček města. A není nepravděpodobné, že vám k tomu budou znít melodie pouličních kytaristů. Do Taorminy můžete jet na výlet nebo ještě lépe ji zvolit jako místo své dovolené. Je zde totiž příslib průzračného a neobyčejně teplého Jónského moře v historickém městečku s promenádou a pulzující atmosférou, kde to žije žije až hluboko do noci.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety v oblasti Sicílie

Liparské ostrovy (Lipary a Vulcano), cena: cca 65 €
+ přístavní taxa
Během tohoto výletu budete mít možnost poznat krásy Liparských ostrovů, které jsou známé svou sopečnou aktivitou. Celodenní výlet začíná naloděním v přístavu Milazzo. První zastávkou je ostrov Lipary, kde budete mít dostatek času na prohlídku pevnosti s archeologickým areálem a procházku malebným městečkem. Poté následuje návštěva ostrova Vulcano. Zde můžete vystoupit na Velký kráter s fumarolovým polem, relaxovat na černé sopečné pláži nebo v termálním sirném bahenním jezírku. Během výletu bude samozřejmě také čas na oběd (není zahrnut v ceně).

Etna, cena: cca 35 €
Pro bližší seznámení s nejvyšší sopkou Evropy zvolte tento výlet. Přes městečka Santa Venerina a Zafferana Etnea dojedete až k Etně (do výšky 1950 m n. m.). Následuje volný čas, během kterého si můžete prohlédnout Kráter Silvestri. Máte také možnost si zakoupit výjezd lanovkou do nadmořské výšky 2 500 m nebo výjezd jeepem do 2 900 m (výjezdy nejsou zahrnuty v ceně výletu: cca 29,50 € lanovka; cca 57,50 € jeep). Návrat je naplánován po jižním úbočí sopky, okolo kráteru Monti Rossi a městečka Nicolosi. Fascinující spojení nezkrotné síly, energie a zkázy uchvátí každého.

Syrakusy, cena: cca 45 €
Během tohoto výletu se seznámíte s městem s velmi bohatou historií, které je rodištěm slavného Archimeda. Syrakusy patřily k nejvýznamnějším a nejkrásnějším řeckým městům v 5.–3. století před n. l. Čeká Vás prohlídka baziliky sv. Jana Evangelisty, krypty sv. Marciana, katakomb sv. Jana a kostela Santuario Madonna delle Lacrime. Dále přejedete na ostrov Ortigia. Zde navštívíte místní tržnici, projdete historickým centrem s katedrálou sv. Lucie a Aretúsinym pramenem. Odpoledne budete mít volný čas na prohlídku čtvrti Neapolis s archeologickým parkem. Budete moci spatřit Teatro Romano, oltář Hierona II., do skály vyhloubené Teatro Greco či Dionýsovo ucho. Výlet do nejkrásnějšího města antického světa, které soupeřilo o slávu a moc s Athénami, se pro Vás jistě
stane nezapomenutelným.