X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Komplex Sant Angelo Village**** - autobusem

Itálie

>

Veneto

>

Cavallino

Komplex Sant Angelo Village**** - autobusem
Typ ubytování
kemp
Vzdálenost od pláže
0 m
KlimatizaceTVLednice/minibarFitnessTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Výborně vybavený prázdninový komplex ležící přímo u moře v zalesněném prostoru s krásnou parkovou úpravou v letovisku Cavallino (Veneto, Itálie). Najdete zde širokou písečnou pláž s jemným pískem a čistým mořem. Součástí areálu je mnoho špičkových zařízení a akti vit. Patří k nim především moderně vybavený komplex bazénů s tobogány a hydromasážní částí , dále je k dispozici sportovní areál pro dospělé i děti (2 tenisové kurty, stolní tenis, fi tness centrum, půjčovna lodí, šlapadel a windsurfi ngu, půjčovna jízdních kol), dětská hřiště s prolézačkami a skluzavkami, restaurace, supermarket, bary, pizzerie, odpočinkový park „Zahrada růží“, směnárna ad. V areálu připravuje animační tým různé kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé. Provoz komplexu se řídí stanoveným řádem, je pečlivě střežen ve dne i v noci.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Maxicaravan Willerby (max. 4 osoby) - jednoduše vybavený obytný přívěs (16 m2 + terasa 12 m2) s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Jedna oddělená dvoulůžková ložnice s dvoulůžkem 190 x 140 cm, se skříní a dalším úložným prostorem, další dvoulůžko o velikosti 200 x 146 cm v obytné části vznikne rozložením sedací soupravy. V uzamykatelné plastové konstrukci, kterou je uzavřena terasa, je venkovní vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 4 židle), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. Ideální pro 2 dospělé a 2 menší děti.
Maxicaravan Bürstner S6 (max. 6 osob) výborně vybavený obytný přívěs v blízkosti pláže má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici sociální zařízení (WC umývadlo a sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu, mikrovlnné trouby. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně je i zapůjčení ložního prádla. Ideální až pro 4 dospělé + 2 menší děti.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení na místě.

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí
• autobusovou dopravu

Příplatky

• Ložní prádlo: vlastní nebo pronájem na místě, cca 13 EUR
• Závěrečný úklid: nutné provést vlastními silami nebo poplatek min. 70 EUR
• Vratná kauce: 100 EUR/ubyt. jednotka
• Pobytová taxa místního úřadu 0,50 EUR/os./noc (3,50 EUR/os./týden), platí i děti
• Wi-Fi: 3 EUR/1hod., 14 EUR/10 hod.
• Plážový servis (2 lehátka + 1 slunečník) cca 35-56 EUR/týden (dle termínu pobytu)

Doprava

Doprava je zajištěna klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu z ČR je vždy v pátek a návrat do ČR v neděli.
Nástupní místa jsou Brno, Mikulov, Jihlava, Praha (vše bez příplatku). Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech: Prostějov (200), Olomouc (200), Ostrava (300), Pardubice (250), Plzeň (200), Prostějov (200). Svozy jsou zajištěny při minimálním počtu 4 cestujících osob z daného místa.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Je jedním z nejvyhledávanějších turisti ckých míst v kraji Veneto. Na své si zde jistě přijdou ti , kteří hledají zlatavé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, obklopené piniovými háji a písečnými dunami. V městečku, vzdáleném jen 25 km od Benátek, najdete typické restaurace