X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Villagio Albatros vlastní doprava

Itálie

>

Veneto

>

Marina Julia

Villagio Albatros vlastní doprava
Typ ubytování
apartmány

Rekreační středisko umístěné v Marina Julia (Veneto, Itálie) mezi Gradem a Terstem, v centru kulturně a umělecky bohaté oblasti . Leží přímo u písečné pláže a je ideálním místem k vyjížďkám na zajímavá místa v okolí. K dispozici jsou 3 bazény (olympijský, skokanský a pro děti ), tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, 2 dětská hřiště s prolézačkami, miniklub a animační program pro děti i dospělé. V areálu najdete restauraci, pizzerii, bar, obchod a informační kancelář. U pláže jsou vysázeny místy stromy, pozvolný přístup do vody. Ráj pro děti a milovníky vodních sportů – windsurfingu a kitesurfingu. Vstup s malými zvířaty (pes do 5 kg) povolen (na vyžádání předem).

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 700
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Vilky Viliino A a B pro 4/5 osob: obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou, ložnice s dvoulůžkem a ložnice se 2 lůžky a možností přistýlky, koupelna se sprchou a WC a krytá terasa. Klimatizace za poplatek. V ceně je povlečení a 1 parkovací místo uvnitř areálu. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek 650 Kč/týden

Stravování

vlastní

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí

Příplatky

• Děti do 2 let 700 Kč/os./týden, vč. dětské postýlky
• Vratná kauce: 100 EUR/vilka
• Klimatizace ve Villino A 10 EUR/50 hodin (ClimaCard)

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Leží mezi přímořskými lázněmi Grado a Terstem, vyznačuje se písečnými plážemi a lehce se svažujícím mořským dnem, je to oáza uprostřed zeleně mezi dvěma přírodními rezervacemi. Grado je půvabně obklopeno lagunami a najdete tu řadu památek v byzantském stylu. Zajímavé jsou i rybářské ostrůvky v okolí nebo ostrov Barbana s poutním kostelem z 9. století .