X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

KwaZulu Natal 7day Program

Jihoafrická republika

Minimální počet účastníků: 4 osoby
(pro menší počet osob zpracujeme kalkulaci na požádání)
Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu.

Program


1.den

Přílet do Durbanu, přivítání na letišti a transfer do Dračích hor, jedinečné horské oblasti. Příjezd do letoviska Didima v oblasti známého vrcholu Cathedral Peak nabízí během stoupání nádherné výhledy na rozeklané horské štíty zvedající se z masívních pískovcových stěn. Ubytování v letovisku Didima.

2.den

Celodenní pobyt v centru Dračích hor s množstvím nabídek turistických výletů v okolí vrcholu Cathedral Peak. Možnost vycházek s průvodcem do průsmyku Mike´s Pass nebo do oblasti Baboon Rock a dalších koutů s horskými říčkami a skalními bazénky. Ubytování v letovisku Didima.

3.den

Dopoledne výlet do národního parku Royal Natal Park s dalšími kouzelnými scenériemi a jedinečnou čedičovou skalní stěnou nazvanou Amphiteatr. Odpoledne odjezd na pobřeží do města St.Lucia. Ubytování.

4.den

Dopoledne návštěva resortu Cape Vidal ideálně položeného u chráněné zátoky v oblasti parku St.Lucia Wetland Park. Tento park je jednou z perel jihoafrického pobřeží, prvním parkem v JAR vyhlášeným světovým dědictvím pod ochranou UNESCO. Celá oblast se vyznačuje množstvím jezer, lagun, mokřin a pastvin s bohatou faunou - hroši, krokodýli, obří želvy, černí nosorožci, leopardi a mnoho druhů ptáků a podmořských živočichů. Odpoledne projížďka lodí po jezeře St.Lucia s pozorováním této bohaté fauny a zajímavým povídáním o vzniku této unikátní oblasti. Ubytování v St.Lucia.

5.den

Odjezd do rezervace Hluhluwe proslavené bílými nosorožci. Celodenní návštěva této rezervace zařazené mezi tzv. Velkou pětku nejvýznamnějších rezervací v JAR. Projížďka s průvodcem po rezervaci a pozorování zvířat. Ubytování přímo v rezervaci.

6.den

Pokračování prohlídky této oblasti návštěvou sousední rezervace Imfolozi, neméně slavné než rezervace Hluhluwe. Návrat na ubytování v rezervaci.

7.den

Ukončení pobytu v rezervaci a odjezd zpět do města Durban k odletu zpět.
Program možno doplnit pobytem v Durbanu nebo zastávkou v Johanesburgu apod.
KwaZulu Natal 7day Program

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Pojištění léčebných výloh ECP svět Na osobu / Na zájezd 590
Připojištění Plus ECP dospělý Na osobu / Na zájezd 990
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

Podrobné informace

Doprava

Doprava zajištěna pravidelnými leteckými linkami z Prahy přes Frankfurt nebo Lisabon.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy