X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Kuba, perla Karibiku

Kuba

1. DEN

Odlet z Prahy přes Paříž nebo Madrid do Havany. Večer přílet, transfer do hotelu, nocleh.

2. DEN

Dopoledne historické a koloniální centrum Havany, náměstí San Francisco budova Lonjy a slavná restaurace Café del Oriente, nejelegantnější náměstí Plaza de la Catedral s barokní katedrálou z lasturového mramoru. Zastávka v restauraci Bodegita del Medio, proslavené Hemingwayem a jeho mojitem. Odpoledne přesun do moderní části Havany - Capitolio de la Habana, náměstí de la Revolución a návrat do hotelu. Fakultativní večer v kabaretu Tropikana s večeří.

3. DEN

Odjezd od hotelu v limuzínách z 50. let, návštěva destilérky na výrobu rumu. Návštěva restaurace Floridita a ochutnávka dauiquiri. Dále prohlídka oblasti Santa María del Rosario, kde se nachází Hemingwayův dům, dnes muzeum. Návštěva pokoje hotelu Ambos Mundos, kde Hemingway pobýval. Po poledni návštěva rybářské osady Cojímar. Návrat do hotelu. Možnost procházky večerní Havanou.

4. DEN

Odjezd z hotelu do provincie Pinar del Río, asi 200 km od Havany směrem na západ, provincie známé pěstováním tabáku. Návštěva fabriky na zpracování tabáku. Krátká zastávka v hlavním městě provincie.Pokračování do Viñales se zastávkou u vyhlídky Los Jazmines s nádhernými pohledy na údolí s typickými skupinami mogotů - svědeckými horami. Odpoledne prohlídka obří nástěnné prehistorické malby, která znázorňuje vývoj člověka od jeho počátků. Návštěva jeskyně Cueva del Indio a projížďka lodí po jeskynní říčce. Ubytování v hotelu ve Viñales.

5. DEN

Odjezd z hotelu do Soroa, návštěva zahrady orchideí a pokračování cesty do Las Terrazas, asi 70 km od Havany. Návštěva kávovníkové plantáže Buenavista, původní francouzské plantáže z 19. století. Pokračování cesty do el Río San Juan. Volno ke koupání v přírodních koupalištích (říčních studních) a k procházkám okolní čarovnou přírodou. Odpoledne návštěva komplexu Las Terrazas, známého svými řemeslnými umělci. Pokračování cesty do Varadera, ubytování.

6. a 7. DEN

Varadero, pobyt v hotelu na nejkrásnější pláži, volno, široké možnosti sportovního vyžití a fakultativních výletů. V hotelu služby All inclusive.

8. DEN

Dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště v Havaně. Večer odlet z Havany.

9. DEN

Dopoledne přílet do Evropy (Madrid, Paříž) a odpoledne přílet do Prahy.
Kuba, perla Karibiku

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

Podrobné informace

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy