X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Daphne***

Kypr

>

Pafos

Aparthotel Daphne***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
kamenná plata
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Aparthotel s ideální polohou v samém srdci turisti cké zóny Pafosu ( Kypr). Jen 100 m od pobřežní promenády, 250 m od městské pláže a 250 m od pafoského přístavu. Koupání je možné na městské pláži s lehátky a slunečníky a pozvolným přístupem do vody nebo přímo na pobřežní promenádě se schůdky do průzračného moře. Hotelový komplex sestává ze 3 dvoupatrových budov s apartmány, mezi nimiž je bazén s lehátky a venkovním barem. Komplex je uzavřen přízemní budovou s recepcí, barem a restaurací, kde je možno zajisti t stravování. Za poplatek připojení na Wi-Fi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na bazén Na osobu / Na noc 100
snídaně dospělý Na osobu / Na noc 120
snídaně dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 60
Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 360
Polopenze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 180
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je ve studiích pro 2 osoby nebo apartmánech (ložnice a obývací pokoj) pro 2-4 osoby. Studia i apartmány mají vybavenou kuchyňku s ledničkou, klimatizaci, balkon, TV, trezor (za příplatek) a jsou vybaveny povlečením i ručníky.

Stravování

Pobyt je v základní ceně bez stravy. Za příplatek je možné zajistit v hotelové restauraci snídaně (bufet) anebo polopenzi (snídaně bufet a večeře servírované s výběrem z menu).

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování na 10/11 nocí
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Příplatky

• Pokoj s výhledem na bazén: 100 Kč/os./noc
• Snídaně: dospělý 120 Kč/os./noc; dítě 2–12 let 60 Kč/os./noc
• Polopenze: dospělý 360 Kč/os./noc; dítě 2–12 let 180 Kč/os./noc

Doprava

Doprava na Kypr je zajištěna s leteckou společností Travel service letadly Boeing 737/800. Odlety jsou z Prahy do Larnaky.
Transfer na Kypru je zajištěn kyperskými klimatizovanými autobusy. Za příplatek 500 Kč je možno zajisti t transfer na letiště do Prahy a z Prahy z následujících nástupních míst: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Fakultativní výlety

Opravdový Kypr
Pokud navštívíte Kypr, měli byste absolvovat tři věci. Navštívit hrad Kolossi, projít se ve 2000 let starém amfiteátru a ruinách v Kuriu a ochutnat skvostné víno z místní vinařské oblasti. Toto vše Vám umožní autobusový výlet, během kterého se navíc ve vesnici Monagri dozvíte, jak se připravuje tradiční olivový koláč a v další kyperské vesnici Omodhos uvidíte, jak se zde lisuje víno. Výlet je spojen i s obědem s kyperskými specialitami servírovanými v typickém vesnickém domě ve Vouni.

Neobjevený sever
Více než 33 roků nebylo možné navštívit oblasti severního Kypru v turecké části ostrova. Tento výlet Vám dá příležitost spatřit tato nedotčená místa. V bývalém hlavním městě Nicosii projedete původním benátským opevněním a překročíte hranici, za kterou objevíte naprosto odlišný styl života. Vyjedete do pohoří Pentadaktylos s ruinami kdysi slavného opatství Bellapais a krásnými výhledy na pobřeží a město Kryenia. Navštívíte toto přístavní město, jehož hlavní ozdobou je přístav a hrad na konci opevnění přístavu. Výlet je zajištěn i s obědem.

Jeep safari
Výlet v Land Roverech se zkušenými řidiči Vás zavede do srdce ostrova, pohoří Trodos porostlého piniovými lesy a i v létě příjemně osvěžujícího. Přijedete až ke slavnému klášteru Kykkos, založenému roku 1092, kde můžete obdivovat restaurované fresky i zlaté ikony, barevné mozaiky. Během projížďky spatříte krásné výhledy na okolní krajinu. Výlet je spojen i s obědem.

Lenivý den na lodi
Relaxaci a zábavu Vám přinese vyjížďka lodí, při které budete plout podél pobřeží z Pafosu směrem k jedné z nejkrásnějších zátok Coral Bay a k mořským jeskyním. V blízkosti letoviska Akamas loď zakotví u krásné zátoky a budete mít možnost se osvěžit v křišťálově čisté vodě, zaplavat si, potápět se a poté třeba relaxovat na palubě lodi a pozorovat okolní pobřeží.

Pafos – ptačí a zvířecí park
Jednou z nejnovějších atrakcí Kypru je ptačí a zvířecí park v Pafosu. Můžete zde spatřit nejen exotické papoušky, tukany, sovy, dravce či pávy ale i zebry, antilopy, gazely, obří želvy a další zvířata. To vše v krásné přírodě osvěžené vodopády. Zejména pro rodiny s dětmi bude tato návštěva patřit k atraktivním zážitkům.

Vodní park Afrodite
Vodní park Aphrodite v Pafosu patří k nejvyhledávanějším atrakcím na Kypru. Mladí i staří, plavci i neplavci, všichni si zde najdou zábavu a příjemně stráví horký den.

Západ slunce z katamaranu
Tento výlet na moře Vám poskytne příležitost vidět ostrov z vodní hladiny při západu slunce. Plavba na katamaranu je spojena s podvečerním koupáním, možností šnorchlování nebo jízdy na kanoích. Tyto zážitky lze kombinovat i se službami dobře vybaveného bufetu a příjemným posezením se skleničkou drinku a pozorováním západu slunce nad vodní hladinou.

Potápění
Ať už jste pokročilí či začátečníci, můžete absolvovat kurz potápění, zažít první ponory s kompletním potápěčským vybavením, případně i absolvovat kurz potápění zakončený předáním osvědčení pro potápěče.

Šnorchlování
Milovníkům tohoto způsobu pozorování podmořského života doporučujeme, aby se věřili zkušeným odborníkům a nechali se zavézt na ta nejkrásnější místa pro šnorchlování. Může se zúčastnit každý a ani začátečníci se nemusí obávat, neboť o Vás budou pečovat kvalifikovaní instruktoři.