X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Cynthiana Beach***

Kypr

>

Pafos

Hotel Cynthiana Beach***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Hotelový komplex se nachází na západním pobřeží ostrova, v bezprostřední blízkosti moře, má svou vlastní uměle vytvořenou písečnou pláž a nádhernou přírodní lagunu s křišťálově průzračnou vodou, která vybízí nejen ke koupání, ale i šnorchlování. Hotel je obklopen bohatou vegetací a prostornou terasovitou zahradou, slunečníky a lehátky. Ze zahrady, venkovního baru i hotelové restaurace jsou nádherné výhledy na zdejší členité pobřeží. Hotel leží v klidné oblasti 7km od Pafosu ( Kypr ) a 4km od zátoky Coral Bay s jednou z nejkrásnějších písečných pláží na ostrově. Obě místa jsou snadno dosažitelná pravidelnou autobusovou dopravou (jezdí každých 15 min.). Hotel nabízí služby restaurace, kavárny, dvou barů, fitness centra se saunou, pro sportovně založené návštěvníky i tenisový kurt, hřiště na volejbal, biliard, stolní tenis a 18km od hotelu je golfový klub s 18ti jamkovým hřištěm. Kromě venkovních bázenů je tu i vnitřní bazén. V blízkosti hotelu se nachází potápěčské centrum. WiFi a internet. připojení v hotelu (za poplatek).

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze dospělý Na osobu / Na noc 280
plná penze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 140
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 580
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 290
výhled na moře Na osobu / Na noc 150
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělé i pro děti. Všechny pokoje jsou klimatizované, s regulací přímo na pokoji, mají vlastní soc. zařízení, včetně vysoušeče vlasů, balkon, TV, trezor (za poplatek), na vyžádání i lednička (za poplatek). Na vyžádání možnost rodinných pokojů pro 4 osoby, které tvoří jedna místnost se 2 pevnými lůžky a 2 přistýlkami pro děti. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. První dítě do 14. let ubytování ZDARMA.

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře) formou švédských stolů. Za příplatek je možno zajistit pobyt v režimu ALL INCLUSIVE. Možnost posezení u snídaně či večeře na venkovní terase s krásnými výhledy na moře.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště / hotel / letiště

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

plná penze 280 Kč/os/den (děti do 12 let 140 Kč)

all inclusive 580 kč/os/den (děti do 12 let 290 Kč)

pokoj s výhledem na moře 150 Kč/os/noc

Doprava

Doprava na Kypr je zajištěna letadly Boeing 737 letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Larnaky.
Transfer na Kypru je zajištěn kyperskými klimatizovanými autobusy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Fakultativní výlety

Opravdový Kypr
Pokud navštívíte Kypr, měli byste absolvovat tři věci. Navštívit hrad Kolossi, projít se ve 2000 let starém amfiteátru a ruinách v Kuriu a ochutnat skvostné víno z místní vinařské oblasti. Toto vše Vám umožní autobusový výlet, během kterého se navíc ve vesnici Monagri dozvíte, jak se připravuje tradiční olivový koláč a v další kyperské vesnici Omodhos uvidíte, jak se zde lisuje víno. Výlet je spojen i s obědem s kyperskými specialitami servírovanými v typickém vesnickém domě ve Vouni.

Neobjevený sever
Více než 33 roků nebylo možné navštívit oblasti severního Kypru v turecké části ostrova. Tento výlet Vám dá příležitost spatřit tato nedotčená místa. V bývalém hlavním městě Nicosii projedete původním benátským opevněním a překročíte hranici, za kterou objevíte naprosto odlišný styl života. Vyjedete do pohoří Pentadaktylos s ruinami kdysi slavného opatství Bellapais a krásnými výhledy na pobřeží a město Kryenia. Navštívíte toto přístavní město, jehož hlavní ozdobou je přístav a hrad na konci opevnění přístavu. Výlet je zajištěn i s obědem.

Jeep safari
Výlet v Land Roverech se zkušenými řidiči Vás zavede do srdce ostrova, pohoří Trodos porostlého piniovými lesy a i v létě příjemně osvěžujícího. Přijedete až ke slavnému klášteru Kykkos, založenému roku 1092, kde můžete obdivovat restaurované fresky i zlaté ikony, barevné mozaiky. Během projížďky spatříte krásné výhledy na okolní krajinu. Výlet je spojen i s obědem.

Lenivý den na lodi
Relaxaci a zábavu Vám přinese vyjížďka lodí, při které budete plout podél pobřeží z Pafosu směrem k jedné z nejkrásnějších zátok Coral Bay a k mořským jeskyním. V blízkosti letoviska Akamas loď zakotví u krásné zátoky a budete mít možnost se osvěžit v křišťálově čisté vodě, zaplavat si, potápět se a poté třeba relaxovat na palubě lodi a pozorovat okolní pobřeží.

Pafos – ptačí a zvířecí park
Jednou z nejnovějších atrakcí Kypru je ptačí a zvířecí park v Pafosu. Můžete zde spatřit nejen exotické papoušky, tukany, sovy, dravce či pávy ale i zebry, antilopy, gazely, obří želvy a další zvířata. To vše v krásné přírodě osvěžené vodopády. Zejména pro rodiny s dětmi bude tato návštěva patřit k atraktivním zážitkům.

Vodní park Afrodite
Vodní park Aphrodite v Pafosu patří k nejvyhledávanějším atrakcím na Kypru. Mladí i staří, plavci i neplavci, všichni si zde najdou zábavu a příjemně stráví horký den.

Západ slunce z katamaranu
Tento výlet na moře Vám poskytne příležitost vidět ostrov z vodní hladiny při západu slunce. Plavba na katamaranu je spojena s podvečerním koupáním, možností šnorchlování nebo jízdy na kanoích. Tyto zážitky lze kombinovat i se službami dobře vybaveného bufetu a příjemným posezením se skleničkou drinku a pozorováním západu slunce nad vodní hladinou.

Potápění
Ať už jste pokročilí či začátečníci, můžete absolvovat kurz potápění, zažít první ponory s kompletním potápěčským vybavením, případně i absolvovat kurz potápění zakončený předáním osvědčení pro potápěče.

Šnorchlování
Milovníkům tohoto způsobu pozorování podmořského života doporučujeme, aby se věřili zkušeným odborníkům a nechali se zavézt na ta nejkrásnější místa pro šnorchlování. Může se zúčastnit každý a ani začátečníci se nemusí obávat, neboť o Vás budou pečovat kvalifikovaní instruktoři.