X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kissos***

Kypr

>

Pafos

Hotel Kissos***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVWiFiSejfFitnessBazén venkovní

Hotelový komplex se nachází na okraji města Pafos (Kypr) asi 200m od pláže a v blízkosti nejzajímavějších archeologických památek. Jeho poloha umožňuje kombinaci odpočinku na plážích i procházek do historicky velmi zajímavé části Pafosu. Hotel má prostorný bazén pro dospělé i bazén pro děti s terasou s lehátky na slunění. Další bazén je vystavěn mezi budovami s pokoji superior a tvoří zajímavou lagunu. K příjemnému pobytu přispívají i pěkně udržované hotelové zahrady. Hotel nabízí služby vnitřní restaurace, restaurace s terasou u bazénu, koktejlového baru, kavárny, fitness centra, sauny a pro sportovně založené návštěvníky i tenisový kurt a minigolf. WiFi a internetové připojení v hotelu (za poplatek).

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na bazén Na osobu / Na noc 100
pokoj superior s výhledem na bazén Na osobu / Na noc 250
Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 360
polopenze dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 180
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 580
plná penze dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 290
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 850
all inclusive dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 450
jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 400
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělé i pro děti . Pokoje typu superior umožňují i dvě přistýlky pro děti i pro dospělé. Všechny pokoje jsou klimati zované, mají balkon, TV, rádio, trezor (za poplatek), vysoušeč vlasů. Základní pokoje jsou umístěny v hlavní budově a jsou s výhledem do vnitrozemí. Za příplatek jsou pokoje s výhledem na bazén. Pokoje typu superior jsou za příplatek, jsou umístěny v sousedních budovách a mají všechny výhled na bazén.

Stravování

Základní cena pobytu je se snídaněmi. Za příplatek je možno zajisti t polopenzi, plnou penzi i pobyt All Inclusive.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava na Kypr je zajištěna s leteckou společností TRAVEL SERVICE letadly Boeing 737/800. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Larnaky. Transfer na Kypru je zajištěn kyperskými klimatizovanými autobusy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Fakultativní výlety

Opravdový Kypr
Pokud navštívíte Kypr, měli byste absolvovat tři věci. Navštívit hrad Kolossi, projít se ve 2000 let starém amfiteátru a ruinách v Kuriu a ochutnat skvostné víno z místní vinařské oblasti. Toto vše Vám umožní autobusový výlet, během kterého se navíc ve vesnici Monagri dozvíte, jak se připravuje tradiční olivový koláč a v další kyperské vesnici Omodhos uvidíte, jak se zde lisuje víno. Výlet je spojen i s obědem s kyperskými specialitami servírovanými v typickém vesnickém domě ve Vouni.

Neobjevený sever
Více než 33 roků nebylo možné navštívit oblasti severního Kypru v turecké části ostrova. Tento výlet Vám dá příležitost spatřit tato nedotčená místa. V bývalém hlavním městě Nicosii projedete původním benátským opevněním a překročíte hranici, za kterou objevíte naprosto odlišný styl života. Vyjedete do pohoří Pentadaktylos s ruinami kdysi slavného opatství Bellapais a krásnými výhledy na pobřeží a město Kryenia. Navštívíte toto přístavní město, jehož hlavní ozdobou je přístav a hrad na konci opevnění přístavu. Výlet je zajištěn i s obědem.

Jeep safari
Výlet v Land Roverech se zkušenými řidiči Vás zavede do srdce ostrova, pohoří Trodos porostlého piniovými lesy a i v létě příjemně osvěžujícího. Přijedete až ke slavnému klášteru Kykkos, založenému roku 1092, kde můžete obdivovat restaurované fresky i zlaté ikony, barevné mozaiky. Během projížďky spatříte krásné výhledy na okolní krajinu. Výlet je spojen i s obědem.

Lenivý den na lodi
Relaxaci a zábavu Vám přinese vyjížďka lodí, při které budete plout podél pobřeží z Pafosu směrem k jedné z nejkrásnějších zátok Coral Bay a k mořským jeskyním. V blízkosti letoviska Akamas loď zakotví u krásné zátoky a budete mít možnost se osvěžit v křišťálově čisté vodě, zaplavat si, potápět se a poté třeba relaxovat na palubě lodi a pozorovat okolní pobřeží.

Pafos – ptačí a zvířecí park
Jednou z nejnovějších atrakcí Kypru je ptačí a zvířecí park v Pafosu. Můžete zde spatřit nejen exotické papoušky, tukany, sovy, dravce či pávy ale i zebry, antilopy, gazely, obří želvy a další zvířata. To vše v krásné přírodě osvěžené vodopády. Zejména pro rodiny s dětmi bude tato návštěva patřit k atraktivním zážitkům.

Vodní park Afrodite
Vodní park Aphrodite v Pafosu patří k nejvyhledávanějším atrakcím na Kypru. Mladí i staří, plavci i neplavci, všichni si zde najdou zábavu a příjemně stráví horký den.

Západ slunce z katamaranu
Tento výlet na moře Vám poskytne příležitost vidět ostrov z vodní hladiny při západu slunce. Plavba na katamaranu je spojena s podvečerním koupáním, možností šnorchlování nebo jízdy na kanoích. Tyto zážitky lze kombinovat i se službami dobře vybaveného bufetu a příjemným posezením se skleničkou drinku a pozorováním západu slunce nad vodní hladinou.

Potápění
Ať už jste pokročilí či začátečníci, můžete absolvovat kurz potápění, zažít první ponory s kompletním potápěčským vybavením, případně i absolvovat kurz potápění zakončený předáním osvědčení pro potápěče.

Šnorchlování
Milovníkům tohoto způsobu pozorování podmořského života doporučujeme, aby se věřili zkušeným odborníkům a nechali se zavézt na ta nejkrásnější místa pro šnorchlování. Může se zúčastnit každý a ani začátečníci se nemusí obávat, neboť o Vás budou pečovat kvalifikovaní instruktoři.