X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Queens Bay***+

Kypr

>

Pafos

Hotel Queens Bay***+
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBezbariérovýSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Oblíbený hotel v bezprostřední blízkosti moře a s krásnými výhledy. Jeho prostorná zahrada plná zeleně a palem vytváří ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Hotel je umístěn v klidné oblasti 8km od Pafosu ( Kypr)a 2km od zátoky Coral Bay s jednou z nejkrásnějších písečných pláží. Obě místa jsou snadno dosažitelná pravidelnou dopravou. U hotelu je menší písečná pláž s pozvolným přístupem do vody. Pohodlí na lehátkách v zahradě je možno kombinovat s koupáním na pláži, ve venkovním bazénu i v krytém bazénu. Hotel má restauraci, kavárnu, dva bary, fi tness centrum se saunou, tenis, volejbal, biliard, stolní tenis.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

pokoj mořská strana Na osobu / Na noc 150
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 550
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 450
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělé nebo dvou pro děti . Pokoje jsou klimatizované, mají balkon, TV, trezor (za poplatek) i ledničku (za poplatek). V základní ceně jsou pokoje směrem k horám, za příplatek je možno zajisti pokoje s výhledem na moře.

Stravování

Polopenze:
Snídaně a večeře formou švédských stolů. Za příplatek pobyt ALL Inclusive.
All Inclusive:
Snídaně, obědy a večeře, neomezená konzumace místních nealkoholických i alkoholických nápojů, koláčů, ovoce a zmrzliny. Zdarma využití fi tcentra, tenisu, sauny.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Příplatky

• all inclusive 550 Kč/osoba/noc (dítě do 12 let 450 Kč/noc)

• pokoj s výhledem na moře 150 Kč/osoba/noc

Doprava

Doprava na Kypr je zajištěna s leteckou společností Travel service letadly Boeing 737/800. Odlety jsou z Prahy do Larnaky.
Transfer na Kypru je zajištěn kyperskými klimatizovanými autobusy. Za příplatek 500 Kč je možno zajisti transfer na letiště do Prahy a z Prahy z následujících nástupních míst: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Fakultativní výlety

Opravdový Kypr
Pokud navštívíte Kypr, měli byste absolvovat tři věci. Navštívit hrad Kolossi, projít se ve 2000 let starém amfiteátru a ruinách v Kuriu a ochutnat skvostné víno z místní vinařské oblasti. Toto vše Vám umožní autobusový výlet, během kterého se navíc ve vesnici Monagri dozvíte, jak se připravuje tradiční olivový koláč a v další kyperské vesnici Omodhos uvidíte, jak se zde lisuje víno. Výlet je spojen i s obědem s kyperskými specialitami servírovanými v typickém vesnickém domě ve Vouni.

Neobjevený sever
Více než 33 roků nebylo možné navštívit oblasti severního Kypru v turecké části ostrova. Tento výlet Vám dá příležitost spatřit tato nedotčená místa. V bývalém hlavním městě Nicosii projedete původním benátským opevněním a překročíte hranici, za kterou objevíte naprosto odlišný styl života. Vyjedete do pohoří Pentadaktylos s ruinami kdysi slavného opatství Bellapais a krásnými výhledy na pobřeží a město Kryenia. Navštívíte toto přístavní město, jehož hlavní ozdobou je přístav a hrad na konci opevnění přístavu. Výlet je zajištěn i s obědem.

Jeep safari
Výlet v Land Roverech se zkušenými řidiči Vás zavede do srdce ostrova, pohoří Trodos porostlého piniovými lesy a i v létě příjemně osvěžujícího. Přijedete až ke slavnému klášteru Kykkos, založenému roku 1092, kde můžete obdivovat restaurované fresky i zlaté ikony, barevné mozaiky. Během projížďky spatříte krásné výhledy na okolní krajinu. Výlet je spojen i s obědem.

Lenivý den na lodi
Relaxaci a zábavu Vám přinese vyjížďka lodí, při které budete plout podél pobřeží z Pafosu směrem k jedné z nejkrásnějších zátok Coral Bay a k mořským jeskyním. V blízkosti letoviska Akamas loď zakotví u krásné zátoky a budete mít možnost se osvěžit v křišťálově čisté vodě, zaplavat si, potápět se a poté třeba relaxovat na palubě lodi a pozorovat okolní pobřeží.

Pafos – ptačí a zvířecí park
Jednou z nejnovějších atrakcí Kypru je ptačí a zvířecí park v Pafosu. Můžete zde spatřit nejen exotické papoušky, tukany, sovy, dravce či pávy ale i zebry, antilopy, gazely, obří želvy a další zvířata. To vše v krásné přírodě osvěžené vodopády. Zejména pro rodiny s dětmi bude tato návštěva patřit k atraktivním zážitkům.

Vodní park Afrodite
Vodní park Aphrodite v Pafosu patří k nejvyhledávanějším atrakcím na Kypru. Mladí i staří, plavci i neplavci, všichni si zde najdou zábavu a příjemně stráví horký den.

Západ slunce z katamaranu
Tento výlet na moře Vám poskytne příležitost vidět ostrov z vodní hladiny při západu slunce. Plavba na katamaranu je spojena s podvečerním koupáním, možností šnorchlování nebo jízdy na kanoích. Tyto zážitky lze kombinovat i se službami dobře vybaveného bufetu a příjemným posezením se skleničkou drinku a pozorováním západu slunce nad vodní hladinou.

Potápění
Ať už jste pokročilí či začátečníci, můžete absolvovat kurz potápění, zažít první ponory s kompletním potápěčským vybavením, případně i absolvovat kurz potápění zakončený předáním osvědčení pro potápěče.

Šnorchlování
Milovníkům tohoto způsobu pozorování podmořského života doporučujeme, aby se věřili zkušeným odborníkům a nechali se zavézt na ta nejkrásnější místa pro šnorchlování. Může se zúčastnit každý a ani začátečníci se nemusí obávat, neboť o Vás budou pečovat kvalifikovaní instruktoři.