X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Budapešť a blízké okolí v době sakur

Maďarsko

BUDAPEŠŤ • SZENTENDRE • SZECHENYI • GODOLLO
Budapešť a blízké okolí v době sakur
8,9 Výborné

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odjezd z Brna v ranních hodinách(předpokládaný odjezd Brno 07:00, Břeclav 07:45, Bratislava 08:45). v dopoledních hodinách přijedeme do Budapešti (UNESCO). Naše poznávání zahájíme na vyhlídce pod citadelou, odkud budeme moci obdivovat panorama tohoto kouzelného města. Projdeme si střed města s populární pěší zónou Váci, spatříme známou Gerbeaudovu cukrárnu a také městskou tržnici, kde nahlédneme pod pokličku maďarské kuchyně. Ve večerních hodinách se nalodíme na palubu výletní lodi a úchvatnou maďarskou metropoli tak spatříme z jiné perspektivy. V nočních hodinách ubytování.

2. den

Po snídani se vydáme na sever proti proudu Dunaje. První zastávka bude v malebném městečku Szentendre, které je proslulé svými středověkými ulicemi a překrásnými zákoutími, úžasnými uměleckými galeriemi a muzei. Opravdovým zážitkem je zdejší retro muzeum, ve kterém e přenesete zpět do minulosti, do doby socialismu, kdy rodina Smolíkových dobývala vesmír a Balaton byl oblíbeným výletním místem, resp. mořem. V restauracích se nabízejí nejrůznější sladkovodní ryby a vybraná vína. Ze Szentendre se vydáme na okraj Budapešti, do horského parku Normafa, kde si vyšlápneme po zdejších hřebenech až k rozhledně císařovny Alžběty (Sissi) , odkud se otevřou krásné výhledy na město. Ve večerních hodínách návrat na ubytování.

3. den:

Dopoledne možnost koupání a relaxace v lázních Szechenyi. Kdo nebude mít zájem o návštěvu lázní, zavítá do Memento parku, kde je možné shlédnout celkem 40 děl rudé propagandy, kdysi umístěných na veřejných prostranstvích. Uvidíte zde např. sochy Marxe a Engelse, monumentální pomníky komunistických hrdinů a alegorické sochy. V odpoledních hodinách se vydáme jen malý kousek za Budapešť, abychom navštívili královský palác Gödöllö, oblíbenou rezidenci císařovny Sissi s nádhernými zahradami. Jedná se o největší barokní palácový komplex v Maďarsku, a po zámku ve Versailles druhý největší komplex v Evropě. V nočních hodinách návrat do Brna.(cca 21:30).

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 2× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 2× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj termín 1 990 Kč

Předpokládaná částka na vstupy cca 22 000 HUF

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 19.5.2015
Vážená cestovní kanceláři, zúčastnili jsme se překrásného poznávacího zájezdu do Budapešti. Chceme tímto způsobem poděkovat paní Michlové, která nás celým zájezdem perfektně provázela. Nejenže nám poskytla velké množství zajímavých informací, ale i bleskově vyřešila každý vzniklý problém. Poděkování též patří panu řidiči Mišíkovi, který si dokázal poradit v každé situaci a vždy s úsměvem. Zdravíme a děkujeme. Ludmila a Jan Královi

Mail doručen: 18.5.2015
Dobrý den, zúčastnili jsme se zájezdu ve dnech 15. 5. 2015 do 17. 5. 2015 - Budapešť-dunajský klenot. Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování paní průvodkyni Livii Michlové a panu řidiči p. Mičínovi. Paní průvodkyni děkujeme za její přístup ke klientům, jasné vysvětlování, precizní výklad, ochotu, odbornost jazykovou - no prostě naprostá dokonalost, panu řidiči děkujeme za jeho přístup, bezmeznou ochotu, úsměv, klidné řešení všech situací. Jezdíme s manželem hodně, ale taková kvalita obou odpovědných pracovníků se hned tak nevidí. Děkujeme a přejeme hodně dalších cest a spokojených klientů.
Zdraví Marta a Alois Fišerovi

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

8,9

7 hodnocení

8,3

Hotel

8,8

Strava

10

Delegát

8,5

Doprava


9
Hotel: 7
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Jarmila Petránová - Budapešť, dunajský klenot (10.05.2019 - 12.05.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
V Budapešti jsme byli spokojeni včetně jídla a ubytování.Více se nám líbily lázně Szeczeny .Zdravím Křivánková
Svatava Křivánková - Budapešť, dunajský klenot (12.05.2017 - 14.05.2017)

8,8
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 10
Pořádaný zájezd byl velmi dobře připraven, paní průvodkyně velmi fundovaná, milá a vstřícná, stejně tak oba páni řidiči ochotně zajišťovali naše požadavky a bezpečnou jízdou přispěli k velmi dobré úrovni celého zájezdu. Mnohokrát děkujeme. Zdeňka Garguláková, Helena Kojetínská, Kroměříž
Zdeňka Garguláková - Budapešť, dunajský klenot (12.05.2017 - 14.05.2017)

7,8
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 5
Delegát: 10
vše bylo vynikající. Nejúžasnější byla pani průvodkyně, která měla perfektní znalosti.
Miloslava Papalová - Budapešť, dunajský klenot (12.05.2017 - 14.05.2017)