X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Sárvár a zadunají

Maďarsko

SZOMBATHELY• SÁRVÁR • SOPRON
Sárvár a zadunají

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1200
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Z Brna, Břeclavi nebo Hodonína, Bratislavy (další nástupní místa: Žďár nad Sázavou 250 Kč, Jihlava 250 Kč, Velké Meziříčí 250 Kč, Velká Bíteš 150 Kč, Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč) vyjedeme v ranních hodinách. Před polednem přijedeme do Szombathely, kdysi tak slavného římského města, že místní obyvatelé vytvořili největší legii Evropy a v replikách římských uniforem (váží 45 kg) se zúčastňují různých městských slavností. My si tuto dobu připomeneme v tzv. „zahradě ruin“ (římském nalezišti, vstup 2 €) se starověkými částmi budov, fragmenty soch a 50 metrů dlouhým úsekem jantarové stezky. Po procházce historickým centrem si necháme čas na posezení v některé z místních kavárniček. Odpoledne se ubytujeme v luxusním 4* hotelu, který je koridorem přímo spojen s lázněmi Sárvár. Až do pozdních večerních hodin tak můžeme relaxovat v termálech, které za svůj vznik vděčí dvěma pramenům o rozličných teplotách 43–83 °C a po rozšíření v roce 2010 disponují ohromnou plochou 4.300 m2. Lázně jsou členem Královských lázní Evropy. Odpočinout si budeme moci ve vnitřních lázeňských bazénech nebo ve dvou částečně krytých s nimi propojených venkovních bazénech s masážními tryskami. K této relaxační zóně přibyl nový krytý pavilon určený dětem, s bazénem s vlnobitím, tobogány a zážitkovým bazénem i pro nejmenší děti. V letních měsících je k dispozici i areál koupaliště s řadou dalších atrakcí. K dispozici nám bude i wellness centrum a fitnes s vodními atrakcemi. Zájemci mohou využít také říši saun a luxusní odpočívárny. Večeře v hotelu je podávána formou švédského stolu.

2. den

Snídaně formou švédských stolů. Dopoledne se můžeme ještě nechat hýčkat v termálech (do 12:00) nebo se podívat do města Sárvár, můžeme navštívit i místní renesanční zámek, kde žila po svatbě s hrabětem Nadásdym hraběnka Báthoryová známá později jako „Krvavá čachtická paní“. Jedinečné je i místní arboretum, ve kterém se nachází více než 120 různých dřevin. Cestou domů se zastavíme v Soproni, městě obklopeném jehličnatými lesy na vrších Lövérek a věncem vinohradů rodících dobré víno. Projdeme se kouzelným historickým centrem s více než staletými domy, malými úzkými uličkami a v osobním volnu si budeme moci vychutnat šálek kávy nebo nějakou vyhlášenou maďarskou specialitu jakou je například rybí polévka nazývaná Halászlé na historickém náměstí „stráženém“ slavnou požární věži. Před odjezdem domů se zastavíme v místním Tescu, abychom si nakoupili klobásy, koření nebo maďarské víno. Příjezd do Brna ve večerních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu klimatizovaným autobusem
• 1× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 1× polopenzi (švédský stůl)
• vstup do lázní Sárvár a půjčení županu
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1.200 Kč

• sleva pro 1–2 děti do 6 let (bez lůžka) v pokoji s rodiči 1.100 Kč
• sleva pro dítě 6–18 let na přistýlce v pokoji s rodiči 500 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy