X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

To nejlepší z Peru a Brazílie

Peru

LIMA • CUZCO • MACHU PICCHU • VODOPÁDY IGUACU • RIO DE JANEIRO.
Individuálně zajišťujeme v libovolném termínu.
Cena kalkulována na účast minimálně 2 osob.
To nejlepší z Peru a Brazílie

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Pojištění léčebných výloh ECP svět Na osobu / Na zájezd 590
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy do Sao Paula (jeden přestup v Evropě).

2. den

Ráno přílet do Sao Paula. Přestup, odlet do Limy. Po poledni přílet do Limy, přivítání místním průvodcem, transfer do hotelu. Odpoledne polodenní okruh po Limě - centrální nám. založené roku 1535 Franciscem Pizarrem, radnice, katedrála, vládní palác a další skvosty koloniální architektury zejména z 18. století. Nocleh v Limě.

3. den:

Ráno transfer na letiště a odlet do Cusca. Přivítání anglicky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpoledne polodenní okruh nejvýznamnějším archeologickým centrem Ameriky - Cuzcem a jeho okolím. Kulturní a náboženské centrum incké říše Koricancha s ruinami chrámu slunce, katedrála z počátku 17. století, Incké kamenné lázně Tambomachay s vodními prameny, náboženská svatyně Kenko, pevnost Sacsayhuaman, pevnost Puca-Pucara. Nocleh v Cuzcu, hotel Novotel Cuzco.

4. den:

Celodenní výlet na Machu Picchu. Brzy ráno transfer na vlakové nádraží a odjezd turistickým vlakem na Machu Picchu přes slavná údolí Inků Urubamba Valley a Sacred Valley až k vrcholu hory Machu Picchu se známými ruinami. Po příjezdu transfer autobusem až na vrchol ruin a průvodcovaná prohlídka ruinami. Po prohlídce oběd a poté zpět vlakem do Ollanty. Nocleh v hotelu v Sacred Valley.

5. den:

Pisac, Ollantaytambo. Dopoledne návštěva Pisacu, malebného města 32 km SV od Cuzca proslaveného svými trhy a koloniálním chrámem. Po prohlídce Pisacu oběd. Odpoledne pokračování do vesnice Ollantaytambo se strmými inckými terasami, návštěva incké pevnosti, která je nejzachovalejší ukázkou inckého urbanismu. Procházka chrámovou oblastí s úžasnými kamennými stavbami a šesti obrovskými monolity tvořícími Chrám slunce. Po prohlídce návrat do Cuzca, nocleh v Cuzcu.

6. den:

Odlet do Limy. Ráno transfer na letiště a odlet do Limy. Odpoledne volno k individuálním procházkám po Limě, nocleh.

7. den:

Odlet do Foz do Iguacu. Ráno transfer na letiště a odlet do Foz do Iguacu k rozlohou největším a určitě nejkrásnějším vodopádům na světě. Večer přílet, přivítání místním průvodcem a transfer do hotelu, nocleh.

8. den:

Pobyt u vodopádů. Dopoledne návštěva vodopádů Iguacu z argentinské strany, procházka po můstcích a visutých lávkách od úpatí vodopádů až k jejich vrcholu. Fakultativně projížďka raftem po řece až k vodopádům. Odpoledne fakultativně návštěva ptačího parku s pozorováním tukanů, papoušků a dalších brazilských ptáků.

9. den:

Pobyt u vodopádů, odlet do Ria. Dopoledne výlet na brazilskou stranu vodopádů s krásnými pohledy a procházkami až k největšímu z vodopádů nazvanému Ďáblův jícen. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Rio de Janeira. Po příletu do Ria přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu, ubytování u pláže Copacabana.

10. den:

Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli - lanovkou na jeden ze symbolů Ria s krásnými výhledy na město, pláže i zátoku. Následně prohlídka centra města (1.900Kč/os.). Odpoledne možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma). Večer fakultativně návštěva zábavné show s ukázkami karnevalových kostýmů a bohatou brazilskou večeří (2.400Kč/os.).

11. den:

Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista a s jedním z nejkrásnějších pohledů na Rio a dále projížďka pralesem a okolo nejkrásnějších pláží Ria (1.900Kč/os.). Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. (cca 300 Kč/os. včetně taxíku a vstupenky).

12. den:

Pobyt v Riu. Fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami (1.900Kč/os.).

13. den:

Odlet z Ria. Dopoledne uvolnění pokojů, dále volno, koupání na pláži Copacabana. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Evropy.

14. den:

Odpoledne přílet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

leteckou přepravu dle programu
letištní taxy
transfery z letišť do hotelů a zpět
2× ubytování v Limě ve 4* hotelu se snídaní
2× ubytování v Cuzcu ve 4* hotelu se snídaní
1× ubytování v Sacred Valley v hotelu se snídaní
2× ubytování v Foz do Iguacu ve 4* hotelu se snídaní
4× ubytování v Rio de Janeiru ve 4* hotelu se snídaní
výlety v Peru dle programu
výlety na brazilskou i argentinskou stranu vodopádů

Cena nezahrnuje

fakultativní výlety
pojištění léčebných výloh 590 Kč
připojištění storna zájezdu 990 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy