X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Golden Club Cabanas***

Portugalsko

>

Algarve

>

Cabanas de Tavira

Golden Club Cabanas***
Typ ubytování
hotel
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarSejfTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Hotel se nachází ve východní části Algarve, u rybářské vesnice Tavira (Portugalsko, Algarve) a přírodní rezervace Ria Formosa. V blízkém okolí je několik golfových hřišť. Před hotelem se nachází laguna přírodní rezervace, za níž najdete 7 km pláží s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Na pláž se od hotelu dostanete loďkou za necelé tři minuty. U hotelu jsou k dispozici terasy na opalování s lehátky a slunečníky, bazén, wellness centrum, zahrady, hřiště na tenis, volejbal, petanque a squash. Dále je k dispozici vnitřní bazén, jacuzzi, půjčovna kol a kánoí. Miniklub (3-12 let).

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Pohodlná a útulně zařízená dvoulůžková studia typu standard s možností 1 přistýlky pro dítě do 12 let, s kuchyňským koutem, koupelnou a klimatizací. Trezor za poplatek. Studia typu sunset mají možnost 2 přistýlek pro děti do 12 let a navíc jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání.

Stravování

V ceně pobytu je stravování all inclusive (plná penze formou švédských stolů včetně nápojů, během dne (15,30-18,00) lehké občerstvení, v baru od 10,00-23,30 neomezené množství rozlévaných alko a nealko nápojů místní výroby).

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí s all inclusive


• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Faro-Brno/Ostrava)


• transfery z letiště do hotelu a zpět


• činnost stálého delegáta


• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

Děti 0-2 roky platí jednotnou cenu 1 990 Kč za pobyt.

Doprava

Doprava je zajištěna letecky společností Travel Service, letadly Boeing 737-800.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Cabanas
Cabanas leží así 7 km východně od městečka Tavira na začátku lagun, které tvoří součást přírodního parku Ria Formosa. Název nese místo pro množství rybářských chatrčí, které tu vyrostly v 18. stol. Vedle turistiky hraje rybolov stále významnou roli v této oblasti. Původně malé ospalé městečko je dnes velmi oblíbenou turistickou destinací s řadou kaváren a příjemných posezení. Poklidné místo s malebnými výhledy na křišťálově stříbrnou vodu lagun s barevnými loďkami, za nimiž se zlatí nádherné 7 km dlouhé pláže s bělavým pískem, na které se dostanete lodními taxíky nebo prostě přeplavete lagunu. V blízkosti se nacházejí také golfová hřiště.