X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Advent na dvoře císařů

Rakousko

SCHLOSS HOF • LÁZNĚ SÁRVÁR • SCHÖNBRUNN
Advent na dvoře císařů

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1200
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

V ranních hodinách odjedeme z Brna do Rakouska, abychom se ponořili do atmosféry imperiálních Vánoc na zámku Schloss Hof východně od Vídně. Tento panský zámek spolu s největší barokní zahradou v zemi tvoří nádhernou kulisu pro zámeckou vánoční vesničku. Můžeme si vybírat z nepřeberné nabídky drobných dárečků, pochutnat si na místních specialitách, děti se mohou mazlit se zvířátky v mini ZOO a můžeme také absolvovat vánoční prohlídku zámku, při které budeme nejen obdivovat jesličky ve vánoční kapli, ale také budeme i my obdarováni na památku šálkem naplněným horkým punčem. Odpoledne přejedeme do Maďarska. Ubytujeme se v luxusním 4* hotelu, který je koridorem přímo spojen s lázněmi Sárvár. V hotelu na nás bude čekat odpolední občerstvení (slané i sladké, káva a další nápoje, které jsou zahrnuty v programu all inclusive) v Lobby baru hned vedle recepce, kterým doplníme energii, abychom se mohli oddat relaxaci v termálech, které za svůj vznik vděčí dvěma pramenům o rozličných teplotách 43–83 °C a disponují ohromnou plochou 5 000 m². Lázně jsou členem Královských lázní Evropy. Odpočinout si budeme moci ve vnitřních lázeňských bazénech nebo ve dvou částečně krytých s nimi propojených venkovních bazénech s masážními tryskami. K této relaxační zóně přibyl nový krytý pavilon určený dětem s bazénem s vlnobitím, tobogány a zážitkovým bazénem i pro nejmenší děti. Po večeři v hotelu, která je podávána formou švédského stolu a zdarma jsou také nápoje alkoholické i nealkoholické, se můžeme projít do vánočně vyzdobeného centra lázeňského městečka s renesančním zámkem, kde žila po svatbě s hrabětem Nadásdym hraběnka Báthoryová známá později jako „krvavá čachtická paní“.

2. den

Dopoledne se ještě necháme hýčkat v termálních lázních a náš pobyt v hotelu zakončíme obědem, který je podávám formou bufetu. Poté odjedeme zpět do Rakouska a tentokrát se zastavíme ve vídeňském Schönbrunnu. Tak jako každý rok se i letos nechají návštěvníci z celého světa okouzlit jedinečnou vánoční atmosférou kulturního a vánočního trhu v zámku Schönbrunn. Třpytivá světla na vánočním stromu před barokním zámkem nás zavanou na císařský dvůr s atmosférou Vánoc. Návštěvníci zde mohou ochutnávat, vybírat z nabídky uměleckých řemesel anebo se prostě jen kochat typickou předvánoční atmosférou. Svůdná vůně perníku, punče a pečených kaštanů se vznáší nad schönbrunnskou dvoranou a zve k zastavení mimo všechen spěch a shon. O přízeň návštěvníků bude usilovat bezmála 80 vystavovatelů z Rakouska a sousedních zemí. Předvánoční náladu pomohou vytvořit adventní koncerty a bohatý program nejen pro děti se postará o spoustu zábavy. Ve vánoční dílně si děti zkusí vyrobit pod vedením zkušených řemeslníků vlastní ozdoby. A betlém s více než 190 figurkami, instalovaný pod vánočním stromem, určitě přitáhne pohledy všech návštěvníků. Příjezd do Mikulova, Brna ve večerních hodinách (cca 20 hod.).

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 1× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš. v hotelu 4*
• strava formou All inclusive (snídaně - švédský stůl, brunch – raut, oběd – 2 druhy polévek, možnost volby příloh, výběr z ryb apod., odpolední snack – slané a sladké, např. plněné buchtičky, keksy, večeře – švédský stůl), neomezená konzumace nápojů v hotelu (káva, limonády, pivo, vína)
• vstup do lázní Sárvár a půjčení županu
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1200 Kč
• pobytová taxa cca 2 EUR/os./noc (platba na místě)
• komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna 116 Kč
• připojištění Extra k základnímu balíčku pro rizika spojená s COVID 19 Evropa 290 Kč
• připojištění Extra+ k základnímu balíčku pro rizika spojená s COVID 19 Evropa včetně osobní karantény 540 Kč

Předpokládané vstupné do areálu Schloss Hof 8-23 EUR (podle zvoleného okruhu).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy