X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Rakousko-italsko-švýcarské trojmezí

Rakousko

Rakousko-italsko-švýcarské trojmezí

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2000
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odjezd z Brna, Prahy v brzkých ranních hodinách. Další nástupní místa: Plzeň, Jihlava – Pávov, Velké Meziříčí (zdarma). Budeme projíždět Německem a cestou si uděláme krátkou vycházku u jezera Eibsee pod Zugspitze, nejvyšší horou Německa. Odtud se vydáme na ubytování v hotelu Zur Post v centru Pfundsu. Večeře, nocleh.

2. den

Po snídani se vydáme na cestu do švýcarského Scuolu, proslaveného svými minerálními prameny již ve středověku. Odtud se necháme lanovkou vyvézt na Motta Naluns (2.146 m) a vyhlídkovou panoramatickou cestou přes Alp Clünas se dostaneme až na Alp Laret. Během celé cesty budeme mít nádherné výhledy na údolí dolního Engadinu a protilehlý Švýcarský národní park. Sestoupíme do Ftanu, odkud se vydáme na ubytování. Večeře, nocleh.

3. den:

Po snídani se vydáme na cestu přes Nauders do Itálie k přehradě Resia. Vystoupíme přes Tendershof až k Dreiländergrenzstein (2.144 m), do místa, kde se stýkají hranice Itálie, Švýcarska a Rakouska. Naskytne se nám nádherný výhled na Silvrettu, údolí Innu a přehradu Resia. Poté sestoupíme přes Malga Resia. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

4. den:

Po snídani odjedeme do italské Soldy pod masivem Ortleru (3.905 m), nejvyšší hory Rakouska -Uherska. Lanovkou vyjedeme k chatě Citta di Milano (2.581 m) s nejkrásnějším pohledem na Ortler a pyramidu Gran Zebrú. Poté budeme stoupat k chatě Alto del Coston, kde se nám naskytne nádherný panoramatický výhled, odtud se již vydáme zpět do Soldy. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.

5. den:

Po snídani zavítáme do švýcarské bezcelní zóny Samnaun. Lanovka nás vyveze do sedla Alp Trida, odkud se vydáme do sedla Idjoch na Greitspitz (2.871 m). Zde se před námi otevře fantastický rozhled na Ötztalské Alpy a Silvrettu. Údolím Schergen sestoupíme zpět do Samnaun a zde budeme mít možnost nákupů v bezcelní zóně. Večer se vrátíme do hotelu, večeře, nocleh.

6. den:

Po snídani zahájíme den návštěvou pevnosti Nauders. Odtud se vydáme po Via Claudia až k historické rakousko-švýcarské celnici Altfinstermünz a po celou cestu budeme mít jako na dlani soutěsku Finstermünz. Pokračovat budeme soutěskou podél Innu až do Pfundsu. Navečer se vydáme na cestu zpět do ČR. Návrat krátce po půlnoci.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 5x ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš. a TV
• 5x polopenzi
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2.000 Kč
• pojištění léčebných výloh a storna ECP 490 Kč

Slevy

• 3. a 4. osoba na pokoji 500 Kč

Minimální výměna na lanovky 35 EUR.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy