X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Apartmány Ammos Beach - 7 nocí

Řecko

>

Karpathos

>

Pigadia

Apartmány Ammos Beach - 7 nocí
Typ ubytování
apartmány
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFi

Příjemný apartmánový dům, situovaný 50 m od pěkné písečně-oblázkové pláže Vronti, se nachází 2 km od hlavního města Pigadia (Řecko, Karpathos), které je proslulé nejen množstvím obchůdků se suvenýry, tavernami, či bary s živou hudbou, ale také malebným přístavem, jehož dominantou je skála s pozůstatky antické akropole Posidio a historickými památkami. Hostům je k dispozici Wi-Fi připojení (zdarma ve veřejných prostorách domu). Nejbližší nákupní možnosti (minimarkety, restaurace a taverny) jsou vzdálené cca 700 m od ubytování. Relaxovat můžete na pláži se slunečníky a lehátky za poplatek nebo se můžete vydat za poznáváním krás ostrova Karpathos. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Studia s možností 1 přistýlky, klimatizace (6 eur/den), vybavený kuchyňský kout, TV, fén, koupelna a balkon nebo terasa.
U tohoto domu je v nabídce další typ ubytování:
Apartmánový dům AMMOS BEACH apartmány - až pro 4 dospělé osoby. Apartmány s možností 2 přistýlek, klimatizace (6 eur/den), vybavený kuchyňský kout, TV, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní nebo v místních tavernách.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy – neděle/neděle.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Město Pigadia neboli Karpathos, leží na jižním konci pohledné zátoky Vrondi. Je největší co do počtu obyvatel a je také správním střediskem ostrova. Centrum je tvořeno malou promenádou a přístavem. Turistická část městečka s vlastním zázemím restaurací a obchodů se rozkládá podél dlouhé pláže. Nádherná jsou večerní posezení v typických tavernách.

Fakultativní výlety

Tradiční vesnice Olympos, cena: cca 39 €
Celodenní výlet autobusem a lodí doporučujeme milovníkům tradičního Řecka. Loď vyplouvá z přístavu Pigadia v cca 08:30 a po 1,5 hodinové plavbě zakotví v přístavu Diafani. Autobusem se vypravíte na sever ostrova k tradiční vesnici Olympos, která si zachovala svůj původní ráz. Navštívíte kostel vyzdobený starými freskami, větrné mlýny a typický karpatský dům. Procházet se budete kouzelnými úzkými uličkami, poznáte místní obyvatele a vychutnáte si atmosféru původní vesnice. Volný čas můžete využít k občerstvení či následně ke koupání v křišťálově čistém moři v přístavu Diafani.

Nejkrásnější pláže ostrova, cena: cca 30 €
Celodenní výlet lodí na nejkrásnější pláže ostrova. Nejprve zakotvíte u Kyra Panagia, která je jednou z nejznámějších a nejfotografovanějších pláží ostrova. Máte možnost pořídit si krásné fotografie přímo z paluby lodi. Další zastávkou bude přístav Agios Nikolaos proslulý svou harmonickou atmosférou, kterou podtrhují přírodní scenérie, azurové Egejské moře i domky citlivě vystavěné v tradičním ostrovním stylu. Následně zakotvíte na pláži Apela, která byla zvolena v roce 2004 nejkrásnější pláží Středomoří. Budete mít dostatek času k odpočinku i ke koupání v tyrkysově zbarvené, křišťálově čisté mořské vodě. Přímo na pláži Vám posádka lodi připraví barbeque.

Ostrov Saria, cena: cca 39 €
Celodenní výlet lodí na malý neobydlený ostrov, který leží na severním okraji Karpathosu. Skalnatý vulkanický ostrov Saria je podle legendy pojmenovaný podle princezny Katheriny, která pocházela z královského domu Saria a byla stejně krásná jako Trojská Helena. Na ostrov poplujete lodí z přístavu Pigadia, kde výlet začíná. Na Sarii naleznete krásné pláže a klidné moře pro bezpečné koupání. Historická krajina odhaluje starověké lázně, které zde zůstaly po křesťanech, i podivně tvarované domy, které byly údajně domovy syrských pirátů. Kdo by se chtěl podívat na město plné pilířů a sochařských kousků z mramorů, musí vyjít na kopec, na který cesta trvá přibližně jednu hodinu. V průběhu Vašeho celodenního výletu Vám přímo na pláži posádka lodi připraví barbeque.