X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Argo*** - 7 nocí

Řecko

>

Karpathos

>

Amoopi

Hotel Argo*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Typ pláže
písečná
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceLednice/minibarWiFi

Menší hotelový komplex se nachází v poklidném letovisku Amoopi (Řecko, Karpathos), ve vzdálenosti cca 50 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem (vhodné i pro děti) nebo cca 100 m od krásné písečné pláže, lehátka a slunečníky za poplatek. Hotel se skládá z hlavní budovy a 3 vedlejších budov. V hlavní časti je umístěna vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (na určitých místech hotelu), sejf (za poplatek), TV místnost, bar a restaurace s terasou. Za nákupy a zábavou můžete vyrazit do hlavního města Pigadia, které je vzdáleno 7 km a funguje zde pravidelné spojení místním linkovým autobusem. Příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti pláží, které patří k nejkrásnějším na ostrově, doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (6 eur/den), lednice (3 eur/den), telefon, koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně: Rozšířená kontinentální snídaně. Možnost dokoupení večeří v blízké taverně (formou menu).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy – neděle/neděle.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Pohodové městečko, kterému se říká "malý ráj", s několika tavernami a obchůdky, jen osm kilometrů jižně od hlavního města. Kolem dokola je řada malých pláží, které si oblíbí hlavně milovníci samoty.

Fakultativní výlety

Tradiční vesnice Olympos, cena: cca 39 €
Celodenní výlet autobusem a lodí doporučujeme milovníkům tradičního Řecka. Loď vyplouvá z přístavu Pigadia v cca 08:30 a po 1,5 hodinové plavbě zakotví v přístavu Diafani. Autobusem se vypravíte na sever ostrova k tradiční vesnici Olympos, která si zachovala svůj původní ráz. Navštívíte kostel vyzdobený starými freskami, větrné mlýny a typický karpatský dům. Procházet se budete kouzelnými úzkými uličkami, poznáte místní obyvatele a vychutnáte si atmosféru původní vesnice. Volný čas můžete využít k občerstvení či následně ke koupání v křišťálově čistém moři v přístavu Diafani.

Nejkrásnější pláže ostrova, cena: cca 30 €
Celodenní výlet lodí na nejkrásnější pláže ostrova. Nejprve zakotvíte u Kyra Panagia, která je jednou z nejznámějších a nejfotografovanějších pláží ostrova. Máte možnost pořídit si krásné fotografie přímo z paluby lodi. Další zastávkou bude přístav Agios Nikolaos proslulý svou harmonickou atmosférou, kterou podtrhují přírodní scenérie, azurové Egejské moře i domky citlivě vystavěné v tradičním ostrovním stylu. Následně zakotvíte na pláži Apela, která byla zvolena v roce 2004 nejkrásnější pláží Středomoří. Budete mít dostatek času k odpočinku i ke koupání v tyrkysově zbarvené, křišťálově čisté mořské vodě. Přímo na pláži Vám posádka lodi připraví barbeque.

Ostrov Saria, cena: cca 39 €
Celodenní výlet lodí na malý neobydlený ostrov, který leží na severním okraji Karpathosu. Skalnatý vulkanický ostrov Saria je podle legendy pojmenovaný podle princezny Katheriny, která pocházela z královského domu Saria a byla stejně krásná jako Trojská Helena. Na ostrov poplujete lodí z přístavu Pigadia, kde výlet začíná. Na Sarii naleznete krásné pláže a klidné moře pro bezpečné koupání. Historická krajina odhaluje starověké lázně, které zde zůstaly po křesťanech, i podivně tvarované domy, které byly údajně domovy syrských pirátů. Kdo by se chtěl podívat na město plné pilířů a sochařských kousků z mramorů, musí vyjít na kopec, na který cesta trvá přibližně jednu hodinu. V průběhu Vašeho celodenního výletu Vám přímo na pláži posádka lodi připraví barbeque.