X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kyra Panagia*** - 7 nocí

Řecko

>

Karpathos

>

Kyra Panagia

Hotel Kyra Panagia*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
70 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovní

V malebném a poklidném letovisku Panagia (Řecko, Karphatos), cca 70 m od písečně-oblázkové pláže, která patří k nejkrásnějším na ostrově, se nachází tento hotel s přátelskou atmosférou. Hostům je k dispozici recepce, bar, sejf (za poplatek), bazén s terasou se slunečníky a lehátky zdarma, na pláži jsou za poplatek. Přímo v bezprostřední blízkosti ubytování najdete nákupní možnosti (2 minimarkety) a autobusovou zastávku, odkud se pohodlně dopravíte do hlavního města ostrova Pigadia. Toto ubytování doporučujeme klientům, kteří hledají vhodné místo k odpočinku, krásné koupání v průzračně čistém moři, ale také poznávání okolní úchvatné krajiny.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžková studia, vybavený kuchyňský kout, klimatizace (za poplatek), TV/SAT, balkon nebo terasa.
U tohoto hotelu je v nabídce další typ ubytování:
Hotel KYRA PANAGIA*** - apartmány až pro 4 dospělé osoby. Apartmány s možností 2 přistýlek mají oddělenou ložnici, vybavený kuchyňský kout, klimatizaci (za poplatek), TV/SAT a balkon nebo terasu.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Prahy – neděle/neděle.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko se pyšní jednou z nejkrásnějších pláží umístěnou mezi vysokými skalnatými kopci porostlými zelení a s malým typickým řeckým kostelíkem s červenou střechou a s úchvatným výhledem do okolí. Leží 16 km od hlavního města Pigadia, v dosahu autobusové dopravy.

Fakultativní výlety

Tradiční vesnice Olympos, cena: cca 39 €
Celodenní výlet autobusem a lodí doporučujeme milovníkům tradičního Řecka. Loď vyplouvá z přístavu Pigadia v cca 08:30 a po 1,5 hodinové plavbě zakotví v přístavu Diafani. Autobusem se vypravíte na sever ostrova k tradiční vesnici Olympos, která si zachovala svůj původní ráz. Navštívíte kostel vyzdobený starými freskami, větrné mlýny a typický karpatský dům. Procházet se budete kouzelnými úzkými uličkami, poznáte místní obyvatele a vychutnáte si atmosféru původní vesnice. Volný čas můžete využít k občerstvení či následně ke koupání v křišťálově čistém moři v přístavu Diafani.

Nejkrásnější pláže ostrova, cena: cca 30 €
Celodenní výlet lodí na nejkrásnější pláže ostrova. Nejprve zakotvíte u Kyra Panagia, která je jednou z nejznámějších a nejfotografovanějších pláží ostrova. Máte možnost pořídit si krásné fotografie přímo z paluby lodi. Další zastávkou bude přístav Agios Nikolaos proslulý svou harmonickou atmosférou, kterou podtrhují přírodní scenérie, azurové Egejské moře i domky citlivě vystavěné v tradičním ostrovním stylu. Následně zakotvíte na pláži Apela, která byla zvolena v roce 2004 nejkrásnější pláží Středomoří. Budete mít dostatek času k odpočinku i ke koupání v tyrkysově zbarvené, křišťálově čisté mořské vodě. Přímo na pláži Vám posádka lodi připraví barbeque.

Ostrov Saria, cena: cca 39 €
Celodenní výlet lodí na malý neobydlený ostrov, který leží na severním okraji Karpathosu. Skalnatý vulkanický ostrov Saria je podle legendy pojmenovaný podle princezny Katheriny, která pocházela z královského domu Saria a byla stejně krásná jako Trojská Helena. Na ostrov poplujete lodí z přístavu Pigadia, kde výlet začíná. Na Sarii naleznete krásné pláže a klidné moře pro bezpečné koupání. Historická krajina odhaluje starověké lázně, které zde zůstaly po křesťanech, i podivně tvarované domy, které byly údajně domovy syrských pirátů. Kdo by se chtěl podívat na město plné pilířů a sochařských kousků z mramorů, musí vyjít na kopec, na který cesta trvá přibližně jednu hodinu. V průběhu Vašeho celodenního výletu Vám přímo na pláži posádka lodi připraví barbeque.