X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Miramare***

Řecko

>

Karpathos

>

Pigadia

Hotel Miramare***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
60 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Kvalitní hotel, který uspokojí i náročnější klienty, se nachází cca 60 m od pěkné písečné pláže nedaleko hlavního města Pigadia (Řecko, Karpathos). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, bar u bazénu, dětské hřiště, bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek). Za poplatek: billiard. Za nákupy, zábavou nebo historickými památkami můžete vyrazit do hlavního města Pigadia které je vzdáleno asi 1 km. Toto ubytování doporučujeme všem věkovým kategoriím. Blízkost pláže, historického centra i nákupních možností jsou zárukou příjemně strávené dovolené.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, sociální zařízení (WC, sprcha, fén), lednice (za poplatek cca 3 €/den), klimatizace (za poplatek cca 7 €/den), trezor (za poplatek cca 3 €/den), Wi-Fi (za poplatek cca 10 €/týden), SAT/TV, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně – kontinentální snídaně formou bufetu. Na místě možnost dokoupení servírovaných večeří v blízké taverně.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Město Pigadia neboli Karpathos, leží na jižním konci pohledné zátoky Vrondi. Je největší co do počtu obyvatel a je také správním střediskem ostrova. Centrum je tvořeno malou promenádou a přístavem. Turistická část městečka s vlastním zázemím restaurací a obchodů se rozkládá podél dlouhé pláže. Nádherná jsou večerní posezení v typických tavernách.

Fakultativní výlety

Tradiční vesnice Olympos, cena: cca 39 €
Celodenní výlet autobusem a lodí doporučujeme milovníkům tradičního Řecka. Loď vyplouvá z přístavu Pigadia v cca 08:30 a po 1,5 hodinové plavbě zakotví v přístavu Diafani. Autobusem se vypravíte na sever ostrova k tradiční vesnici Olympos, která si zachovala svůj původní ráz. Navštívíte kostel vyzdobený starými freskami, větrné mlýny a typický karpatský dům. Procházet se budete kouzelnými úzkými uličkami, poznáte místní obyvatele a vychutnáte si atmosféru původní vesnice. Volný čas můžete využít k občerstvení či následně ke koupání v křišťálově čistém moři v přístavu Diafani.

Nejkrásnější pláže ostrova, cena: cca 30 €
Celodenní výlet lodí na nejkrásnější pláže ostrova. Nejprve zakotvíte u Kyra Panagia, která je jednou z nejznámějších a nejfotografovanějších pláží ostrova. Máte možnost pořídit si krásné fotografie přímo z paluby lodi. Další zastávkou bude přístav Agios Nikolaos proslulý svou harmonickou atmosférou, kterou podtrhují přírodní scenérie, azurové Egejské moře i domky citlivě vystavěné v tradičním ostrovním stylu. Následně zakotvíte na pláži Apela, která byla zvolena v roce 2004 nejkrásnější pláží Středomoří. Budete mít dostatek času k odpočinku i ke koupání v tyrkysově zbarvené, křišťálově čisté mořské vodě. Přímo na pláži Vám posádka lodi připraví barbeque.

Ostrov Saria, cena: cca 39 €
Celodenní výlet lodí na malý neobydlený ostrov, který leží na severním okraji Karpathosu. Skalnatý vulkanický ostrov Saria je podle legendy pojmenovaný podle princezny Katheriny, která pocházela z královského domu Saria a byla stejně krásná jako Trojská Helena. Na ostrov poplujete lodí z přístavu Pigadia, kde výlet začíná. Na Sarii naleznete krásné pláže a klidné moře pro bezpečné koupání. Historická krajina odhaluje starověké lázně, které zde zůstaly po křesťanech, i podivně tvarované domy, které byly údajně domovy syrských pirátů. Kdo by se chtěl podívat na město plné pilířů a sochařských kousků z mramorů, musí vyjít na kopec, na který cesta trvá přibližně jednu hodinu. V průběhu Vašeho celodenního výletu Vám přímo na pláži posádka lodi připraví barbeque.