X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Apartmány a studia Kursaros - 7 nocí

Řecko

>

Korfu

>

Sidari

Apartmány a studia Kursaros - 7 nocí
Typ ubytování
apartmány
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovní

Komplex 3 budov umístěný v prostorném areálu se nachází v klidném prostředí oblíbeného letoviska Sidari (Řecko, Korfu)(světoznámý Canal d’Amour - „zátoka lásky“). Celý areál je pěkně upravený a pečlivě udržovaný. Součástí komplexu je také bazén s oddělenou dětskou částí, se slunečníky a lehátky zdarma. Ve snack baru u bazénu si můžete vychutnat svůj oblíbený drink, kávu nebo jiné občerstvení (snídaně, lehký oběd, snacky – řecká a mezinárodní kuchyně). Centrální pláž Sidari je vzdálená asi 250 m, nejbližší obchod a restaurace leží ve vzdálenosti 150 m. Díky pozvolnému vstupu do moře a mělké vodě, jsou studia ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro dvojice, které si chtějí užít poznávaní krás ostrova a večerní zábavy.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

snídaně Na osobu / Na noc 150
Večeře dospělý Na osobu / Na noc 290
Večeře dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 180
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně vybavená dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky nebo apartmány až pro 5 dospělých osob. Kuchyňský kout, lednice, varná konvice, TV, klimatizace (5 €/den/studio, 8 €/den/apartmán), fén, koupelna a balkon nebo veranda s výhledem na bazén.

Stravování

Bez stravy: Vlastní, ve snack baru u bazénu nebo v místních tavernách.

Cena zahrnuje

• ubytování po příslušný počet nocí

• leteckou přepravu tam i zpět

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště / hotel / letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

• snídaně - 150,- Kč/osoba/noc

• večeře dospělý- 290,- Kč/osoba/noc

• večeře dítě 2-12 let - 180,- Kč/osoba/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Na severozápadní části ostrova leží jedno z nejkrásnějších letovisek Korfu (Řecko). Toto romantické a zároveň rušné místo je ideální pro všechny generace návštěvníků. Z původních dvou klidných rybářských vesniček se rozrostlo v rušné, turisticky rozvinuté středisko. Jedinečné pískovcové útvary nabízejí nezapomenutelný výhled na pobřeží. Rodiny s dětmi jistě ocení písečnou, pozvolně klesající dlouhou pláž, milovníci aktivního sportu pak budou nadšeni nepřeberným množstvím vodních aktivit - potápěním, vodním lyžováním, jízdou na pronajatém člunu, ale i dalšími méně tradičními sporty. Velké množství obchůdků, taveren, restaurací a barů, jsou zárukou zábavy během celého dne. Vzdálenost od letiště 34 km.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.