X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Apartmány Philippos

Řecko

>

Korfu

>

Kassiopi

Apartmány Philippos
Typ ubytování
apartmány
Vzdálenost od pláže
300 m
Typ pláže
oblázková
Typ pláže
- pláž povrch vyhled -
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Rodinný aparthotel je tvořen několika budovami v pěkné udržované zahradě s pergolami s buganvíliemi, růžemi, palmami a citrusovníky. Můžete si vybrat z několika pláží – nejbližší oblázková je vzdálena 300 m, centrální štěrková pláž je asi 450 m a další malebné oblázkové pláže jsou ve vzdálenosti od 800 m. Apartmány jsou umístěny v klidné části letoviska u olivových hájů, ale zároveň nedaleko nákupních možností (200 m), restaurací, barů a typicky řeckých taveren. Centrum s přístavem je vzdáleno asi 300 m. Součástí komplexu je recepce se směnárnou s bezpečnostním schránkami, internet, obchůdek se suvenýry a vybavením na pláž, kulečník, bazén pro dospělé a druhý bazén pro děti. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma. V baru u bazénu pak využijete celodenní možnost občerstvení – snídaně, snacky, koktejly a zmrzliny. V zahradě je dětské hřiště. Kosmopolitní letovisko s příjemnou atmosférou nabízí zábavu i možnosti pronájmu motorek, aut a čtyřkolek. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, těm kteří chtějí strávit odpočinkový pobyt v letovisku i těm, kteří podnikat výlety do okolí a poznávat krásy ostrova Korfu.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné apartmány mezonetového typu s možností až 3 přistýlek pro děti nebo 2 přistýlek pro dospělé, klimatizace (5 eur/den), kuchyňský kout, lednice, rychlovarná konvice, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna a balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět

• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy – pondělí/ čtvrtek

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Městečko Kassiopi je menší prázdninové letovisko na severo-východním pobřeží řeckého ostrova Korfu, zhruba 35 km od hlavního města Kerkyra. Dříve bývalo městečko pouze malou rybářskou osadou, avšak s objevením jeho krásného pobřeží a dlouhých pláží turisty, se rozvíjí v moderní turistické středisko severu ostrova. Je oblíbeným turistickým cílem zejména pro návštěvníky z Velké Británie a Itálie.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.