X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Afroditi **+

Řecko

>

Korfu

>

Roda - Astrakeri

Hotel Afroditi **+
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceLednice/minibarSejfBazén venkovní

Tradiční rodinný hotel leží přímo v centru letoviska Roda (Řecko, Korfu), přímo u písečné pláže přístupné přes místní komunikaci. Součástí hotelu je restaurace s venkovním posezením, bazén s dětským brouzdalištěm, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, jaccuzi, internetový koutek a minimarket. V okolí můžete využít plážový volejbal, šlapadla nebo loďky, půjčovny aut, kol a motorek. V blízkosti hotelu najdete obchůdky, taverny, bary, restaurace, diskotéky a kavárny. Hotel je vhodný pro všechny, kteří touží být v centru dění, pár kroků od pláže, obklopeni pohodovou atmosférou.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 400
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace za poplatek (5 eur/den), lednice (za poplatek), telefon, sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně jsou rozšířené kontinentální a večeře servírované o 4 chodech.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 400 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (pondělí/čtvrtek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Turistické letovisko na severním pobřeží ostrova Korfu (Řecko), kde převažují písečné pláže s pestrou nabídkou vodních sportů. Úzká písečná pláž jen pozvolna klesající do moře, je oblíbená především u rodin s dětmi. Romantické východy a západy slunce Vás vylákají k procházkám podél pobřeží nebo k příjemnému posezení v tavernách u moře. V centru se nachází hlavní třída s nabídkou restaurací, taveren, barů, diskoték, obchodů se suvenýry a potravinami, je zde také pekárna, cukrárna, bankomat, stálý lékař, půjčovny aut a motorek. Nedaleko tohoto letoviska se nachází letovisko Astrakeri s původní řeckou atmosférou.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. V Kalami se zastavíme u vily, ve které žil spisovatel G. Durrell, pak pojedeme podél malebného pobřeží s výhledy na moře. Na Kanoni nás uvítá vyhlídka na kouzelný ostrůvek Pontikonisi a klášter Vlachernos. Při zastávce na zámečku Achillio si prohlédneme zahrady a palác vybudovaný pro rakouskou císařovnu Alžbětu. Na západním pobřeží v letovisku Paleokastritsa nás čeká prohlídka kláštera, vyhlídka Bella Vista ("Pohled snů") a impozantní pohled na záliv. Na závěr zastávka v horské vesničce Makrades s možností nákupů tradičních korfských výrobků a občerstvení.
Plavba lodí do Pargy a na ostrovy Paxos a Antipaxos
V ranních hodinách odplujeme lodí jižně podél ostrova do malebného městečka Parga na řecké pevnině, kde na vás čeká romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností nákupů nebo koupání. Pak se přepravíme lodí na protější ostrůvek Paxos, na ostrově se vykoupete nebo máte možnost se plavit do Poseidonových mořských jeskyní.
Výlet do hlavního města Korfu
Polodenní výlet do hlavního města Korfu. Zde je možnost individuální prohlídky pamětihodností a nákupů. Tento výlet lze spojit s projížďkou lodí Kalypso, která má prosklený kýl, umožňující pozorovat mořskou faunu a cvičené lachtany.
Řecký večer
Tradiční řecký večer s bohatým programem, který zahrnuje ukázku řeckých a korfských lidových tanců a krojů za doprovodu živé řecké hudby. Během programu je podávána večeře, s neomezenou konzumací vína a džusu.
Aqualand
Celodenní výlet do vodního zábavního parku, kde si užijí dospělí i děti.
Albánie
Jedinečná příležitost poznat jednu z posledních záhadných zemí v Evropě. Po asi hodinové plavbě podél malebného východního pobřeží Korfu loď připluje do přístavu Saranda. Po vylodění následuje prohlídka města Saranda s průvodcem, pak volný program. Možnost dokoupení dvou fakultativních výletů – buď návštěvy významného archeologického místa Butrinti s památkami z antického Řecka a Říma – starověké divadlo, gymnázium, chrám s mozaikovou podlahou nebo výlet k jezeru ‚Modré oko‘ a pramenům řeky Bystritsa.