X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Angela Beach ***

Řecko

>

Korfu

>

Roda - Astrakeri

Hotel Angela Beach ***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVSejfBazén venkovní

Přátelský hotel s příjemnou atmosférou se skládá ze dvou budov a je situován přímo u přírodní pláže s hrubým pískem. Vesnička Roda (Řecko, Korfu) s příjemnými tavernami a obchůdky je od hotelu vzdálena asi 3 km. K dopravě do ní můžete využít hotelovou dopravu, která jezdí ve dnech a hodinách určených hotelem. Klientům hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, obchod se suvenýry, internetový koutek (za poplatek). V areálu hotelu se nachází bazén se slunečníky a lehátky zdarma, dětské hřiště. Sportovně založení klienti si mohou zahrát stolní tenis, volejbal, basketbal, biliár (za poplatek), na pláži vodní sporty za poplatek. V hotelu se pořádají 2 x týdně večery s živou hudbou. Hotel doporučujeme rodinám s dětmi a klientům, kteří chtějí spojit klidnější dovolenou s aktivním odpočinkem.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace, TV/SAT, telefon, fén,
sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně, lehké obědy a večeře formou bufetu, odpoledne káva a zákusky, neomezené
množství nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů, zmrzlina pro děti.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště / hotel / letiště

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Turistické letovisko na severním pobřeží ostrova Korfu (Řecko), kde převažují písečné pláže s pestrou nabídkou vodních sportů. Úzká písečná pláž jen pozvolna klesající do moře, je oblíbená především u rodin s dětmi. Romantické východy a západy slunce Vás vylákají k procházkám podél pobřeží nebo k příjemnému posezení v tavernách u moře. V centru se nachází hlavní třída s nabídkou restaurací, taveren, barů, diskoték, obchodů se suvenýry a potravinami, je zde také pekárna, cukrárna, bankomat, stálý lékař, půjčovny aut a motorek. Nedaleko tohoto letoviska se nachází letovisko Astrakeri s původní řeckou atmosférou.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. V Kalami se zastavíme u vily, ve které žil spisovatel G. Durrell, pak pojedeme podél malebného pobřeží s výhledy na moře. Na Kanoni nás uvítá vyhlídka na kouzelný ostrůvek Pontikonisi a klášter Vlachernos. Při zastávce na zámečku Achillio si prohlédneme zahrady a palác vybudovaný pro rakouskou císařovnu Alžbětu. Na západním pobřeží v letovisku Paleokastritsa nás čeká prohlídka kláštera, vyhlídka Bella Vista ("Pohled snů") a impozantní pohled na záliv. Na závěr zastávka v horské vesničce Makrades s možností nákupů tradičních korfských výrobků a občerstvení.
Plavba lodí do Pargy a na ostrovy Paxos a Antipaxos
V ranních hodinách odplujeme lodí jižně podél ostrova do malebného městečka Parga na řecké pevnině, kde na vás čeká romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností nákupů nebo koupání. Pak se přepravíme lodí na protější ostrůvek Paxos, na ostrově se vykoupete nebo máte možnost se plavit do Poseidonových mořských jeskyní.
Výlet do hlavního města Korfu
Polodenní výlet do hlavního města Korfu. Zde je možnost individuální prohlídky pamětihodností a nákupů. Tento výlet lze spojit s projížďkou lodí Kalypso, která má prosklený kýl, umožňující pozorovat mořskou faunu a cvičené lachtany.
Řecký večer
Tradiční řecký večer s bohatým programem, který zahrnuje ukázku řeckých a korfských lidových tanců a krojů za doprovodu živé řecké hudby. Během programu je podávána večeře, s neomezenou konzumací vína a džusu.
Aqualand
Celodenní výlet do vodního zábavního parku, kde si užijí dospělí i děti.
Albánie
Jedinečná příležitost poznat jednu z posledních záhadných zemí v Evropě. Po asi hodinové plavbě podél malebného východního pobřeží Korfu loď připluje do přístavu Saranda. Po vylodění následuje prohlídka města Saranda s průvodcem, pak volný program. Možnost dokoupení dvou fakultativních výletů – buď návštěvy významného archeologického místa Butrinti s památkami z antického Řecka a Říma – starověké divadlo, gymnázium, chrám s mozaikovou podlahou nebo výlet k jezeru ‚Modré oko‘ a pramenům řeky Bystritsa.