X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Athina San Stefanos***

Řecko

>

Korfu

>

Agios Stefanos

Hotel Athina San Stefanos***
9 Vynikající
Typ ubytování
hotel
Strava
polopenze
Doprava
Letecky
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Hotel Athina San Stefanos 3* umístěný přímo u krásné a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře se nachází v klidné části letoviska Agios Stefanos (Korfu, Řecko). Hotelovým hostům je k dispozici 24 hodinová recepce, Wi Fi připojení v celém objektu zdarma, lobby s barem a restaurace s překrásným výhledem na moře. Dále je možné využívat pěkně rozlehlý bazén s oddělenou dětskou částí. V baru u bazénu si můžete zakoupit váš oblíbený drink nebo pokrm. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu k dispozici zdarma, na pláži pak za poplatek. Pláž v Agios Stefanos patří k nejkrásnějším na Korfu, má průzračně čistou vodu a bývá pravidelně oceňovaná modrou vlajkou. V blízkosti hotelu se nachází kavárny, taverny, restaurace, ale také obchůdky s potravinami a suvenýry. Hotel doporučujeme rodinám s dětmi a všem, kteří hledají odpočinek, klid a krásné koupání. Toto místo je rovněž dobrým východiskem k poznáváním krás ostrova Korfu. Nedaleké Sidari se světově proslulou zátokou lásky, vzdálenější městečko Kassiopi, či návštěva hlavního města Kerkyra se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1370
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek formou palandy (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou v přízemí.

Na vyžádání za příplatek: dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou v 1. nebo 2. patře.

Na vyžádání za příplatek : dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou v 1. nebo 2. patře.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu. Výborná domácí kuchyně.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

• Pobytová taxa (hradí se na místě) cca 7 eur/pokoj/den.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 370 Kč/noc

Doprava

Doprava na Korfu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings.
Předpokládaný letový řád (místní časy):

Brno - Kerkyra 18:10-21:05, Kerkyra - Brno 21:50-22:50
Praha - Kerkyra 18:30-21:40, Kerkyra - Praha 22:25-23:40

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.
Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Recenze

9

5 hodnocení

9

Hotel

8

Strava

9,3

Delegát

9,8

Doprava


9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Dobrý den,

vzhledem k tomu, že do vesnice Agios Stefanos jezdíme už mnoho let (hotel Athina nebyl ještě postavený), tato vesnička je naší "srdcovou záležitostí"., Jsme rádi, že Vaše Ck zajišťuje ubytování v tomto rodinném hotýlku (vždy milé přivítání s recepčními, které se nemění a které si stálé hosty pamatují).. Jenom by mohla být možnost ubytování zajistit ve vyšším patře, kde jsou ubytovaní hosté z Anglie. Ale jsme spokojení.

J. Malá
Pavel Malý - Hotel Athina San Stefanos*** (11.08.2022 - 22.08.2022)

9,5
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Jana Hampalová - Hotel Athina San Stefanos*** (22.09.2022 - 30.09.2022)

8,3
Hotel: 9
Strava: 7
Doprava: 9
Delegát: 8
Zájezd splnil naše očekávání, oceňujeme úklid na pokojích - každý den čisté povlečení a ručníky, velmi ochotný a milý personál. Doporučovali bychom do pokynů k zájezdu uvést informaci, kterou podávaly jiné cestovní kanceláře, že je třeba si dávat pozor na nechtěné připojení se k albánskému telefonnímu operátorovi který má velmi nevýhodné ceny - stalo se nám to při cestě půjčeným autem při zapnutí Waze.
Pavlína Malá - Hotel Athina San Stefanos*** (25.08.2022 - 05.09.2022)

9
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Vybavení starší, ale vše čisté, denně měněné ručníky. Jelikož jsem ve stejném hotelu byla již potřetí, můžu říct, že strava byla o třetinu chudší než v minulosti. Rovněž v minulosti trávy vyplavené z moře na pláž se uklízely. Letos se jim už nechtělo:) Jinak pláž prostorná, nepřelidněná. Naprostá spokojenost. Nám se tam moc líbilo a jely bychom opětovně. Tohle byly malé věci.
Romana Králová - Hotel Athina San Stefanos*** (25.08.2022 - 01.09.2022)

Destinace a výlety

Popis destinace

Agios Stefanos je poklidné a velmi příjemné letovisko na ostrově Korfu (Řecko), kde však naleznete veškerou potřebnou vybavenost. Je zde dostatečný výběr taveren a restaurací, které zvou k příjemnému posezení a lákají zákazníky vynikající kuchyní i dobrými cenami. Je zde zastoupení klasických obchůdků se suvenýry, módními doplňky i šperky. Na hlavní třídě naleznete dokonce zlatnictví. Samozřejmostí je několik marketů s potravinami, kde koupíte i čerstvé ovoce a pečivo a pekárna. Co zde naopak nenajdete, jsou hlučné diskotéky a rušný noční život, za těmi by bylo potřeba dojet do některého ze sousedních větších letovisek. Agios Stefanos má poklidnou až ospalou atmosféru umožňující dokonalou relaxaci po celoročním shonu. Pláž v Agios Stefanos patří jednoznačně k nejkrásnějším na Korfu. Je opravdu široká, pokrytá jemným světle žlutým pískem. Vstup do vody je pozvolný a vhodný i pro malé děti a neplavce. Voda je krystalicky čistá a pláž Agios Stefanos bývá pravidelně oceněna modrou vlajkou. Také písek na pláži se uklízí každé ráno a nestává se, že by zde zůstaly například vyplavené řasy nebo nějaké odpadky.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.