X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kassiopi Memento Resort ***+ - 7 nocí

Řecko

>

Korfu

>

Kassiopi

Hotel Kassiopi Memento Resort ***+ - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
oblázková
Typ pláže
- pláž povrch vyhled -
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiFitnessTenis

Velice pěkný hotelový komplex leží v nádherné zahradě jen 250 m od užší oblázkové pláže a 10 minut od centra letoviska. Hotelový minibus vás zdarma doveze na pláže Votana, Avlaki a Kalamaki a také do městečka Kassiopi. K hotelovému vybavení patří recepce, internetový koutek, Wi-Fi ve veřejných prostorách a v pokojích, restaurace s tradiční a mezinárodní kuchyní a bar, který se postará o vaši večerní zábavu. V areálu komplexu objevíte také 4 bazény s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén. Ke sportovnímu vyžití patří tenis, kulečník, stolní tenis, fitness a basketbal, hotel pořádá animační programy a řecký večer. Letovisko Kassiopi (Řecko, Korfu)se stylem tradiční řecké vesničky okouzlí jistě každého návštěvníka, naleznete zde tradiční hospůdky, ale i živější bary a diskotéky. Bývalá malá rybářská osada se postupem času přeměnila v příjemné letovisko bez velkých hotelových komplexů. Doporučujeme klientům, kteří touží po klidné dovolené v nádherném přírodním prostředí.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace, lednice, Wi-Fi, TV/SAT, telefon, lednice, fén, koupelna a balkon. Rodinné pokoje na vyžádání

Stravování

All inclusive :Snídaně (7.00−10.00), oběd (13.30−15.00) a večeře (19.00−21.30) formou bufetu. Dopolední snack, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00−22.30).

Cena zahrnuje

• ubytování po příslušný počet nocí

• leteckou přepravu tam i zpět

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště / hotel / letiště

• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Městečko Kassiopi je menší prázdninové letovisko na severo-východním pobřeží řeckého ostrova Korfu, zhruba 35 km od hlavního města Kerkyra. Dříve bývalo městečko pouze malou rybářskou osadou, avšak s objevením jeho krásného pobřeží a dlouhých pláží turisty, se rozvíjí v moderní turistické středisko severu ostrova. Je oblíbeným turistickým cílem zejména pro návštěvníky z Velké Británie a Itálie.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.