X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel La Grotta Verde Grand Resort****+ - 10/11 nocí

Řecko

>

Korfu

>

Agios Gordios

Hotel La Grotta Verde Grand Resort****+ - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovníBazén vnitřní

Ve svahu vybudovaný hotel, který nabízí nezapomenutelný výhled na azurově modré moře, je určen pouze dospělým osobám (od 16 let) v letovisku Agios Gordios (Řecko, Korfu). Krásná písečná pláž je vzdálena cca 50 m a nachází se přímo před hotelem. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi připojení v celém objektu zdarma, internetový koutek za poplatek, restaurace, směnárna, minimarket, vnitřní bazén a 2 venkovní bazény. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma (osušky k bazénu/na pláž za depozit). Zdarma mohou klienti rovněž využít šachy, kuželky, stolní tenis, jacuzzi a saunu. Za poplatek pak kulečník, masáže nebo vodní sporty na pláži. Doporučujeme i náročným klientům.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, TV/SAT, DVD přehrávač, Wi‑Fi připojení, telefon, minilednice, sejf (za poplatek), set na přípravu kávy/čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. Odpolední lehké občerstvení – káva, čaj, koláče, sušenky a sendviče (16.00-18.00). Zmrzlina. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00)

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pondělí/čtvrtek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Příjemné malé prázdninové letovisko Agios Gordis leží v západní části ostrova Korfu (Řecko), kde se malebná kopcovitá krajina zvedá přímo z moře. Okolní kopečky jsou pokryté zelení a lákají tak k pěším procházkám. V městečku jsou malé obchůdky a pláž je lemována tavernami s nabídkou řeckých specialit, odkud můžete sledovat úžasné západy slunce. Najdete zde i několik barů. Městečko je ale malé, všechny bary a taverny se nacházejí vlastně v jedné ulici. Pokud jste příznivci rušného nočního života, měli byste se podívat spíše po některém z větších středisek. Naopak pro vyznavače klidu, romantiky a řirody je to ideální místo. Část penziónků a studií se nachází v kopci nad hlavní pláží a nabízejí tak možnost nádherného výhledu. Agios Gordis je také vzhledem ke své poloze výborným výchozím bodem pro výlety po celém ostrově. Hlavní pláž Agios Gordis je plně vybavená. Dno moře je převážně písečné, občas z něho vystupují veliké kameny. Nabízí možnosti pronájmu lehátek a slunečníků, samozřejmostí jsou sporchy. Kousek dále jsou klidnější plže, kde milovníci romantiky naleznou větší soukromí.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.