X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Magna Graecia**** - 7 nocí

Řecko

>

Korfu

>

Dassia

Hotel Magna Graecia**** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovní

Hotelový komplex je situovaný na mírném kopečku v udržované zahradě, obklopen zelení cypřišů a olivovníků. Krásná písečně-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a nabídkou vodních sportů je vzdálená jen asi 250 m. Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi (zdarma), restaurace, stylový bar ve tvaru lodi, bar u bazénu, TV místnost, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, fitness, stolní tenis, šipky; za poplatek je možné využít saunu, tenis a kulečník. Pro zpestření vaší dovolené hotel pořádá zábavní večery, dětem je určen dětský koutek a miniklub. Centrum živého letoviska Dassia (Řecko, Korfu), vzdálené jen 500 m, nabízí možnost posezení v tradičních tavernách, ale i noční zábavu v barech a nákupní možnosti.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 190
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 590
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV, sejf (za poplatek), fén, telefon, koupelna a balkon nebo terasa. Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, káva, čaj a sušenky (10.30−12.00 a 16.00−18.00), zmrzlina (10.30−23.00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30− 23.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 590 Kč/noc

Výhled na moře: 190 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy - pondělí/ pondělí.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Dassia nalezneme na východním pobřeží ostrova Korfu (Řecko). Středisko je poblíž hlavního města, kam se dostanete pomocí linkového spojení. Doporučujeme spíše pro lidi, kteří preferují aktivní dovolenou, zábavu a sport.Nachází se zde spoustu taveren, ale také obchůdky, kde si můžete zakoupit suvenýry.Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře byla oceněna modrou vlajkou za čistotu.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.