X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Messonghi Beach

Řecko

>

Korfu

>

Messonghi

Hotel Messonghi Beach
Typ ubytování
hotel

Rozsáhlý areál uprostřed krásné zahrady, který poskytuje komplexní služby a vybaveníi náročnějším klientům, se nachází v klidném prostředí přímo u písečné pláže letoviskaMessonghi. Hotel nabízí téměř vše, co můžete od své dovolené očekávat – čtyři bazényse sladkou i mořskou vodou, tři dětská brouzdaliště, slunečníky u bazénu i na plážizdarma, lehátka za poplatek, TV místnosti s videem, dětské hřiště, minidisco. Hostůmje k dispozici recepce, směnárna, trezor, výtah, salonky s TV a satelitním příjmem,konferenční sál, místnosti s e-mailem, internetem a tiskárnou, místnosti s různýmielektronickými hrami, stálý lékař, hotelový vláček. V areálu hotelu najdete kavárny,vnitřní bary a restaurace, večerní a noční kluby, obchod se suvenýry, klenotnictví,zmrzlinový pultík, snack-bary u bazénu. Možnost sportovního vyžití zdarma zahrnujeanimační programy pro děti i dospělé, volejbal, basketbal, fi tcentrum, stolní tenisa miniclub pro děti. Za poplatek tenis, kulečník, badminton, šipky, šachy, masáže,na pláži také vodní sporty a kurzy potápění. Hotel pro své hosty pořádá každodenníanimační programy, společenské akce, živou hudbu, různé soutěže a diskotéky.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, klimatizace (za poplatek), telefon
a balkon.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu, výborná řecká i mezinárodní kuchyně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Malebné letovisko na jihovýchodním pobřeží Korfu (Řecko) vyrostlo z malé vesničky a patří mezi první střediska, která byla turisty objevena a jsou hojně navštěvována. Pyšní se dlouhou písečnou pláží s drobnými oblázky s pozvolným vstupem do moře. Najdete zde velké množství obchůdků i taveren, možností večerní a noční zábavy je nespočet a každá generace si přijde na své. Je zde také nádherná příroda, která vybízí k procházkám nebo vyjížďkám na kole po okolí.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. V Kalami se zastavíme u vily, ve které žil spisovatel G. Durrell, pak pojedeme podél malebného pobřeží s výhledy na moře. Na Kanoni nás uvítá vyhlídka na kouzelný ostrůvek Pontikonisi a klášter Vlachernos. Při zastávce na zámečku Achillio si prohlédneme zahrady a palác vybudovaný pro rakouskou císařovnu Alžbětu. Na západním pobřeží v letovisku Paleokastritsa nás čeká prohlídka kláštera, vyhlídka Bella Vista ("Pohled snů") a impozantní pohled na záliv. Na závěr zastávka v horské vesničce Makrades s možností nákupů tradičních korfských výrobků a občerstvení.
Plavba lodí do Pargy a na ostrovy Paxos a Antipaxos
V ranních hodinách odplujeme lodí jižně podél ostrova do malebného městečka Parga na řecké pevnině, kde na vás čeká romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností nákupů nebo koupání. Pak se přepravíme lodí na protější ostrůvek Paxos, na ostrově se vykoupete nebo máte možnost se plavit do Poseidonových mořských jeskyní.
Výlet do hlavního města Korfu
Polodenní výlet do hlavního města Korfu. Zde je možnost individuální prohlídky pamětihodností a nákupů. Tento výlet lze spojit s projížďkou lodí Kalypso, která má prosklený kýl, umožňující pozorovat mořskou faunu a cvičené lachtany.
Řecký večer
Tradiční řecký večer s bohatým programem, který zahrnuje ukázku řeckých a korfských lidových tanců a krojů za doprovodu živé řecké hudby. Během programu je podávána večeře, s neomezenou konzumací vína a džusu.
Aqualand
Celodenní výlet do vodního zábavního parku, kde si užijí dospělí i děti.
Albánie
Jedinečná příležitost poznat jednu z posledních záhadných zemí v Evropě. Po asi hodinové plavbě podél malebného východního pobřeží Korfu loď připluje do přístavu Saranda. Po vylodění následuje prohlídka města Saranda s průvodcem, pak volný program. Možnost dokoupení dvou fakultativních výletů – buď návštěvy významného archeologického místa Butrinti s památkami z antického Řecka a Říma – starověké divadlo, gymnázium, chrám s mozaikovou podlahou nebo výlet k jezeru ‚Modré oko‘ a pramenům řeky Bystritsa.