X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Primavera**+ - 7 nocí

Řecko

>

Korfu

>

Dassia

Hotel Primavera**+ - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
300 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází v oblíbeném letovisku Dassia (Řecko, Korfu), asi 300 m od pěkné písečně--oblázkové pláže. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení ve společných prostorách zdarma, restaurace, pool bar, bazén se slunečníky a lehátky zdarma, dětské hřiště a stolní tenis. Centrum letoviska s širokou nabídkou nákupních možností je vzdáleno asi 250 m od hotelu. Historické centrum města Korfu je pak vzdáleno asi 10 km, autobusová zastávka se nachází pouhých 50 m od hotelu. Hotel doporučujeme nenáročným klientům, kteří ocení výhodnou polohou nedaleko pláže, centra letoviska, ale i hlavního města Korfu s možností nákupu a historických památek.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (5 €/den), TV/SAT, mini lednice, Wi-Fi (za poplatek), telefon, koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje

• ubytování po příslušný počet nocí

• leteckou přepravu tam i zpět

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště / hotel / letiště

• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Dassia nalezneme na východním pobřeží ostrova Korfu (Řecko). Středisko je poblíž hlavního města, kam se dostanete pomocí linkového spojení. Doporučujeme spíše pro lidi, kteří preferují aktivní dovolenou, zábavu a sport.Nachází se zde spoustu taveren, ale také obchůdky, kde si můžete zakoupit suvenýry.Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře byla oceněna modrou vlajkou za čistotu.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.