X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Studia Golden Sand - 10/11 nocí

Řecko

>

Korfu

>

Agios Georgios

Studia Golden Sand - 10/11 nocí
Typ ubytování
studia
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
Lednice/minibar

Studia se nacházejí přímo u písečné pláže, v malebné zátoce oblíbeného letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu). Jsou umístěna ve dvou jednopatrových domech - postavených za sebou v pěkné zahradě. V blízkosti studií se nachází obchody, restaurace, bary a typicky řecké taverny, kde můžete ochutnat výborné místní speciality. Odpočinek na pláži si můžete zpestřit širokou nabídkou vodních sportů nebo procházkami do okolí. V letovisku se nachází také půjčovna aut, motorek a kol, což vybízí k výletům po ostrově. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří hledají klidnou a pohodovou dovolenou a krásné koupání.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na jednotku / Na noc 50
Večeře dospělý Na osobu / Na noc 260
Večeře dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 150
snídaně Na osobu / Na noc 90
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně zařízená studia s možností až 2 přistýlek pro děti do 12 let nebo s přistýlkou pro jednoho dospělého, vybavený kuchyňský kout, lednice a koupelna. Součástí studií je veranda s posezením a výhledem na moře nebo do zahrady.

Stravování

Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze formou bufetu v hotelu Alkyon.

Cena zahrnuje

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

jednolůžkové studio 550,- Kč/osoba/noc

výhled na moře - 50,- Kč/studio/noc

snídaně - 90,- Kč/os/noc

večeře dospělý - 260,- Kč/os/noc

večeře dítě 2-12 let - 150,- Kč/os/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko položené na severozápadě ostrova Korfu (Řecko) a zasazené do širokého zeleného údolí, podél kterého se táhne dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody. Pláž v Agios Georgios bývá pravidelně oceňována modrou vlajkou za čistotu. Relativní uzavřenost tohoto místa, které je lemováno zalesněnými kopci s prastarými olivovníky a cypriši, je důvodem toho, proč letovisko uniklo nadměrnému zatížení turistickým ruchem. Najdete zde vše, co budete během své dovolené potřebovat (taverny, minimarkety, obchody se suvenýry), ale uniknete přílišnému hluku a nočnímu životu. Agios Georgios je vhodný pro romantickou a rodinnou dovolenou. Jeho dlouhá písčitá pláž má jak klidná místa, tak úseky, kde lze provozovat vodní sporty. Blízko najdete i skalnaté pobřeží, vhodné pro potápění. Můžete se odtud vydat na procházky do vnitrozemí s malebnými vesničkami nebo podniknout výlet do 30 km vzdáleného hlavního města. Vzdálenost od letiště 30 km.

Fakultativní výlety

Klasický okruh ostrovem
Celodenní výlet umožňuje poznávat zajímavá místa celého ostrova. První zastávka bude u zámečku Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Alžběta (Sissy). Po prohlídce přejedeme na historický poloostrov Kanoni, kde se původně nacházelo starověké město Kerkyra. Cestou navštívíme likérku Kum -Quat. V Paleokastritse si prohlédneme mužský ortodoxní klášter ze 13. stol., poté volno ke koupání, možnost projet se loďkou do jeskyní nebo oběd. V odpoledních hodinách vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud je impozantní výhled na celý záliv. Poslední zastávkou bude vesnička Makrades s možností nákupů tradičních přírodních výrobků - olivový olej, domácí víno, místní koření a jiné.


Plavba lodí do Pargy a na ostrov Paxos
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží směrem na ostrov Paxos, zde možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga. Zde nás přivítá romantický záliv s ostrůvkem, na němž září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Následuje prohlídka městečka s možností koupání nebo nákupu suvenýrů.


Modrá laguna
Celodenní lodní výlet podél jihovýchodního pobřeží k protějšímu pevninskému Řecku. Nejdříve poplujeme směrem k jeskyním Mourtos, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky. Další zastávka s možností koupání bude v malebné zátoce, kde byl natočený film „Modrá laguna“. Naše plavba dále pokračuje mezi mnoha malými ostrůvky na pláž sv. Paraskevi, kde bude volno ke koupání a šnorchlování. Na palubě lodi bude podán oběd formou bufetu.


Albánie, Butrint a Modré oko
Plavba rychlou lodí do albánského přístavu Saranda. Prohlídka archeologického místa Butrint s řadou památek z antického Řecka a Říma. Prohlédneme si divadlo, gymnázium, lázně a jiné památky a pak procházkou vyjdeme až na vrcholek kopce s benátskou pevností, odkud se otevírá překrásný výhled do okolí. Návrat zpět do města Saranda na oběd. Poté následuje odpočinkový výlet autobusem do vnitrozemí Albánie k pramenům řeky Bystrice do malebné oblasti zvané „Modré oko“.