X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Blue Jay Beach ** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kos

>

Marmari

Hotel Blue Jay Beach ** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
30 m
KlimatizaceTVWiFiSejfBazén venkovní

Rodinný, jednoduše řešený hotel nacházející se v centru letoviska Marmari (Řecko, Kos)pouze 30 m od písečné pláže přes místní komunikaci se skládá ze tří bloků dvoupatrových budov. Hotel disponuje recepcí s možností pronájmu sejfu (za poplatek), restaurací, barem, venkovní terasou s výhledem na moře, TV/SAT místností, venkovním bazénem a dětským bazénem, Wi-Fi v lobby (zdarma). Lehátka a slunečníky u bazénu jsou hostům k dispozici zdarma. Navštívit můžete také nedaleký aquapark (asi 5,5 km). Jen několik kroků od hotelu se nachází centrum Marmari s obchody, restauracemi, kavárnami a bary. Vydat se také můžete do hlavního města nebo oblíbeného letoviska Tigaki. Všechny věkové kategorie zde najdou krásné koupání a příjemné prostředí pro prožití pohodové dovolené ve výhodné cenové relaci.. Všechny věkové kategorie zde najdou krásné koupání a příjemné prostředí pro prožití pohodové dovolené ve výhodné cenové relaci.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 290
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace, TV/SAT, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze : Snídaně a večeře formou bufetu.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna na Kos (pondělí/čtvrtek).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy na Kos (pondělí/čtvrtek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Marmari je menší klidnější letovisko na ostrově Kos (Řecko), které nabízí krásnépísčité pláže, které mají pozvolný vstup do moře. Leží mezi letovisky Tigaki a Mastichari a touto vesničkou vede hlavní třída, kde je několik taveren s místními specialitami, několika obchody a také jeden větší supermarket. Hotely tu nejsou natěsnány vedle sebe, ale leží samostatně v různé vzdálenosti od pláže, která nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty. Toto letovisko je také vyhledáváno surfaři. Transfer z letiště do Marmari trvá cca 30 minut.

Fakultativní výlety

Okruh po ostrově
Celodenní výlet vám umožní navštívit nejzajímavější místa na ostrově – antický Asklépion, v jehož areálu se nachází pozůstatky vstupní brány, lázní, shromaždiště, oltáře a několik chrámů. Zároveň je odtud krásný výhled na ostrov a přilehlou tureckou pevninu. Pojedeme do malebné horské vesničky Zia, kde se můžete nejen pokochat krásou místních domečků, ale i nakoupit typické řecké suvenýry, rozmanité druhy koření, tymiánový med nebo olivové oleje. Navštívíme městečko Kardamena s pěkným přístavem a také někdejší hlavní město ostrova Kefalos s krásnými výhledy na sopečné ostrovy Giali a Nissyros. Čas bude i na koupání v malebné zátoce Kamari.


Plavba na tři ostrovy
Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi Kaiki s barbeque a možností opalování. Čeká vás plavba na ostrov Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Dále poplujeme k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Mezitím vám kapitán lodi připraví chutné grilované speciality. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečnou pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu s kostelíkem. Můžete se těšit na báječnou,
téměř až pirátskou plavbu.


Turecko
Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění.