X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Blue Lagoon Village***** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kos

>

Kefalos

Hotel Blue Lagoon Village***** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarSejfFitnessBazén venkovníBazén se skluzavkami

Nově postavený luxusní hotel ve stylu vesničky je situovaný v letovisku Kefalos (Řecko, Kos) přímo u nádherné písečné pláže s lehátky a slunečníky zdarma (při vstupu do moře oblázky). Hostům je k dispozici 8 restaurací, 7 barů, cukrárna, několik bazénů, dětský bazén, jacuzzi s vodními tryskami, vyhrazená část pro dospělé nad 16 let (včetně restaurace a bazénu), 2 tenisové kurty, basketbal, volejbal, stolní tenis, plážový volejbal, minifotbal, za poplatek vodní sporty, půjčovna kol, dále je tu minimarket či obchůdek se suvenýry. Nechybí animační programy pro děti i dospělé, zdarma lze využít také wellness služeb – vnitřní vyhřívaný bazén, fitness, sauna, parní lázeň (nad 16 let), za poplatek salon krásy. Specialitou hotelu je adrenalinový park s tobogány a skluzavkami, za poplatek také lanové centrum. Starý Kefalos, jenž býval hlavním městem ostrova, je vzdálen asi 10 km. Doporučujeme také návštěvu asi 3 km vzdálené pláže Paradise beach, jež je označována za nejkrásnější pláž ostrova. Hotel doporučujeme náročným klientům hledajícím kvalitní služby all inclusive a krásné koupání.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 350
Přímý výhled na moře Na osobu / Na noc 690
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, sejf, internet (za poplatek), telefon, koupelna a balkon nebo terasa. Rodinné pokoje (2 místnosti) až pro 5 osob.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, 1x za pobyt večeře v tematické restauraci (nutná předchozí rezervace), dětský bufet (18.00−20.30), snack (11.00−12.00 a 15.00−18.00), palačinky, vafle a zmrzlina (10.00−18.00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−24.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Výhled na moře 350 Kč/ noc

Přímý výhled na moře 690 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy - pondělí/ čtvrtek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Hlavní středisko na západě ostrova Kos (Řecko) si dodnes uchovalo tradiční řeckou atmosféru. Vyhlášené jsou kilometry dlouhých písečných pláží s pozvolným vstupem do vody a se širokou nabídkou vodních sportů. Za návštěvu také rozhodně stojí staré město Kefalos, které bylo kdysi prvním hlavním městem ostrova. Z této oblasti pochází i slavný, velmi aromatický tymiánový med, který si můžete zakoupit v místních obchůdcích. Další kulinářské zážitky na vás čekají v tradičních tavernách - vyhlášené jsou přístavní rybí taverny, které jsou domorodci považovány za nejlepší na ostrově.

Fakultativní výlety

Okruh po ostrově
Celodenní výlet vám umožní navštívit nejzajímavější místa na ostrově – antický Asklépion, v jehož areálu se nachází pozůstatky vstupní brány, lázní, shromaždiště, oltáře a několik chrámů. Zároveň je odtud krásný výhled na ostrov a přilehlou tureckou pevninu. Pojedeme do malebné horské vesničky Zia, kde se můžete nejen pokochat krásou místních domečků, ale i nakoupit typické řecké suvenýry, rozmanité druhy koření, tymiánový med nebo olivové oleje. Navštívíme městečko Kardamena s pěkným přístavem a také někdejší hlavní město ostrova Kefalos s krásnými výhledy na sopečné ostrovy Giali a Nissyros. Čas bude i na koupání v malebné zátoce Kamari.


Plavba na tři ostrovy
Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi Kaiki s barbeque a možností opalování. Čeká vás plavba na ostrov Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Dále poplujeme k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Mezitím vám kapitán lodi připraví chutné grilované speciality. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečnou pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu s kostelíkem. Můžete se těšit na báječnou,
téměř až pirátskou plavbu.


Turecko
Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění.