X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Caravia Beach **** - 7 nocí

Řecko

>

Kos

>

Marmari

Hotel Caravia Beach **** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovní

Komfortní hotel je situovaný přímo u krásné písečné pláže a skládá se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů. K dispozici je vstupní hala s recepcí, internetový koutek s Wi-Fi připojením (za poplatek), restaurace, TV místnost, pool bar, snack bar, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Dále je hostům k dispozici fitness, minigolf, stolní tenis, biliard, minifotbal, volejbalové hřiště, tenisový kurt (za poplatek), minimarket a miniklub pro děti. Příjemnou atmosféru navodí i zeleň středomořské vegetace, která hotel obklopuje. Doporučujeme všem, kteří hledají dovolenou v příjemném prostředí menšího letoviska Marmari (Řecko, Kos), avšak v dosahu bohatých možností, které nabízí hlavní město ostrova Kos.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace (červen – září), lednice, TV/SAT, sejf (10 eur/týden), fén a koupelna. Na vyžádání bungalov s možností až dvou přistýlek.

Stravování

All inclusive: Snídaně (6.00- 10.00), oběd (12.30-14.30) a večeře (18.30-21.30) formou bufetu, snacky (10.00-18.00). Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna na Kos (čtvrtek /čtvrtek).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy na Kos (čtvrtek /čtvrtek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Marmari je menší klidnější letovisko na ostrově Kos (Řecko), které nabízí krásnépísčité pláže, které mají pozvolný vstup do moře. Leží mezi letovisky Tigaki a Mastichari a touto vesničkou vede hlavní třída, kde je několik taveren s místními specialitami, několika obchody a také jeden větší supermarket. Hotely tu nejsou natěsnány vedle sebe, ale leží samostatně v různé vzdálenosti od pláže, která nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty. Toto letovisko je také vyhledáváno surfaři. Transfer z letiště do Marmari trvá cca 30 minut.

Fakultativní výlety

Okruh po ostrově
Celodenní výlet vám umožní navštívit nejzajímavější místa na ostrově – antický Asklépion, v jehož areálu se nachází pozůstatky vstupní brány, lázní, shromaždiště, oltáře a několik chrámů. Zároveň je odtud krásný výhled na ostrov a přilehlou tureckou pevninu. Pojedeme do malebné horské vesničky Zia, kde se můžete nejen pokochat krásou místních domečků, ale i nakoupit typické řecké suvenýry, rozmanité druhy koření, tymiánový med nebo olivové oleje. Navštívíme městečko Kardamena s pěkným přístavem a také někdejší hlavní město ostrova Kefalos s krásnými výhledy na sopečné ostrovy Giali a Nissyros. Čas bude i na koupání v malebné zátoce Kamari.


Plavba na tři ostrovy
Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi Kaiki s barbeque a možností opalování. Čeká vás plavba na ostrov Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Dále poplujeme k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Mezitím vám kapitán lodi připraví chutné grilované speciality. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečnou pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu s kostelíkem. Můžete se těšit na báječnou,
téměř až pirátskou plavbu.


Turecko
Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění.