X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Corali**** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kos

>

Tigaki

Hotel Corali**** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
350 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Hotelový komplex sestávající z hlavní budovy, bungalovů a depandancí je umístěný v příjemné zahradě na klidném místě jen 1,8 km od centra Tigaki (Řecko, Kos). Přírodní písečná pláž je vzdálená 350 m od komplexu, organizovaná pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků asi 800 m. Hostům je k dispozici lobby s recepcí a Wi-Fi (za poplatek), TV místnost, restaurace, snack bar u bazénu, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, jacuzzi, dětský bazén, dětské hřiště, tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, minigolf, minimarket, za poplatek kulečník, šipky a půjčovna kol. Hotel také 2x týdně pořádá řecký večer. Taverny, obchůdky i bary najdete v blízkém Tigaki nebo v asi 10 km vzdáleném hlavním městě Kos.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all Inclusive Na osobu / Na noc 470
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 680
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), telefon, koupelna a balkon nebo terasa. Rodinný pokoj (2 místnosti) až pro 5 osob.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.
All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpoledne káva, sušenky a zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−23.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj 680 Kč/ noc

All inclusive 470 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy - pondělí/ čtvrtek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Typické prázdninové letovisko vzdálené 11 km od hlavního města leží u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží ostrova Kos (Řecko) s proslulým bílým pískem. Pobřeží se velmi mírně svažuje do moře, výborně se tedy hodí pro děti. Okolní rovinatá krajina je ideální pro cyklisty, kteří bez větší námahy dojedou na vzdálenější pláže nebo do hlavního města. V centru letoviska se nachází dostatek obchodů, taveren a barů, půjčovna kol, motocyklů a aut. Na pláži lze nalézt širokou nabídku vodních sportů. Tigaki je ideálním místem k prožití klidné rodinné dovolené.

Fakultativní výlety

Okruh po ostrově
Celodenní výlet vám umožní navštívit nejzajímavější místa na ostrově – antický Asklépion, v jehož areálu se nachází pozůstatky vstupní brány, lázní, shromaždiště, oltáře a několik chrámů. Zároveň je odtud krásný výhled na ostrov a přilehlou tureckou pevninu. Pojedeme do malebné horské vesničky Zia, kde se můžete nejen pokochat krásou místních domečků, ale i nakoupit typické řecké suvenýry, rozmanité druhy koření, tymiánový med nebo olivové oleje. Navštívíme městečko Kardamena s pěkným přístavem a také někdejší hlavní město ostrova Kefalos s krásnými výhledy na sopečné ostrovy Giali a Nissyros. Čas bude i na koupání v malebné zátoce Kamari.


Plavba na tři ostrovy
Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi Kaiki s barbeque a možností opalování. Čeká vás plavba na ostrov Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Dále poplujeme k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Mezitím vám kapitán lodi připraví chutné grilované speciality. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečnou pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu s kostelíkem. Můžete se těšit na báječnou,
téměř až pirátskou plavbu.


Turecko
Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění.