X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Kipriotis Panorama Hotel&Suites***** - 7 nocí

Řecko

>

Kos

>

Psalidi

Kipriotis Panorama Hotel&Suites***** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Hotelový komplex v letovisku Psalidi (Řecko, Kos) má výhodnou polohu jen 4 km od hlavního města Kos a 200 m od písečně-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky pro klienty s all inclusive zdarma). K dispozici jsou 2 restaurace, několik barů, Wi-Fi (za poplatek), 2 venkovní bazény, dětský bazén, dětský koutek, animační programy, minimarket, za poplatek wellness (masáže, sauna, vnitřní bazén s jacuzzi). Ve vedlejším hotelu Kipriotis Aqualand (asi 400 m) vodní park s tobogány a skluzavkami (za poplatek 8 eur/dospělý, 4 eur/dítě do 13 let). Sportovní možnosti zahrnují fitness, za poplatek tenis, stolní tenis, squash, kulečník, potápění, půjčovnu kol i jízdu na koních. V blízkosti hotelu naleznete restaurace, bary i obchůdky se suvenýry. Za historií, nákupy i zábavou lze vyrazit do půvabného města Kos.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 230
přímý výhled na moře rodinný pokoj Na osobu / Na noc 140
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 680
all inclusive dítě 2-14 let Na osobu / Na noc 410
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje, klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), telefon, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Rodinné pokoje s bočním výhledem na moře (1 místnost) až pro 4 osoby.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.
All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snack (11.00−12.00 a 23.00−24.00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−23.00). V ceně all inclusive navíc lehátka a slunečníky na pláži.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

2lůžkový pokoj

Výhled na moře 230 Kč/ noc

All inclusive dospělý 680 Kč/ noc

All inclusive dítě 2-12 let 410 Kč/ noc

Rodinný pokoj

Přímý výhled na moře 140 Kč/ noc

All inclusive dospělý 680 Kč/ noc

All inclusive dítě 2-12 let 410 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – čtvrtek/čtvrtek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Psalidi (Řecko, Kos) je klidné předměstí živoucí metropole města Kos s přírodní oblázkovou pláží. Nachází se 5 km jihovýchodně od města Kos. Po celé délce pobřežní komunikace spojující Psalidi a město Kos je mnoho restaurací, obchodů, barů, půjčoven motocyklů a kol. Pravidelné spojení s hlavním městem Kos zajišťují místní linky.

Fakultativní výlety

Okruh po ostrově
Celodenní výlet vám umožní navštívit nejzajímavější místa na ostrově – antický Asklépion, v jehož areálu se nachází pozůstatky vstupní brány, lázní, shromaždiště, oltáře a několik chrámů. Zároveň je odtud krásný výhled na ostrov a přilehlou tureckou pevninu. Pojedeme do malebné horské vesničky Zia, kde se můžete nejen pokochat krásou místních domečků, ale i nakoupit typické řecké suvenýry, rozmanité druhy koření, tymiánový med nebo olivové oleje. Další zajímavostí je johanitská rytířská pevnost v Kefalu s krásným výhledem na sopečné ostrovy Jali a Nissyros. Poté následuje návštěva Antimachia, kde se nachází jediný funkční větrný mlýn na ostrově.

Ostrov Nissyros
Druhý nejznámější vulkanický ostrov Řecka patří k nejkrásnějším v celém Středomoří. Příjemná plavba lodí nás zavede až do přístavu Mandraki. Navštívíme impozantní klášter Panny Marie, s nádhernými a vzácnými ikonami. Poté se vydáme přímo ke kráteru Stefanos, který je jedním z posledních činných vulkánů v Řecku. Dokonalým zážitkem je procházka přímo uvnitř kráteru, kde ze země stále unikají sirné výpary.

Turecko
Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění.

Plavba na tři ostrovy (Plati, Kalymnos, Pserimos)
Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi s možností opalování. Čeká vás plavba k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Další zastávka bude na ostrově Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečněu pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu. Na lodi je možnost vypůjčit si zdarma náčiní na šnorchlování, k dispozici je i bar a určitě se můžeme těšit na další překvapení během této téměř pirátské plavby.

Řecký večer
Krásný večer strávíte v malebné horské vesničce Zia, schované v zeleni voňavých pinií, eukalyptů a olivovníků, s typicky řeckou architekturou. V taverně při západu slunce a výhledem na okolní ostrůvky, a dokonce i Turecko, prožijete nezapomenutelný večer plný typického řeckého jídla a domácího vína, při kterém vám řečtí hudebníci a tanečníci předvedou lidové tance a písně z celého Řecka.

Vodní park
Den strávený ve vodním parku je vhodný pro malé i velké milovníky vodních hrátek všech věkových kategorií. Najdete zde množství bazénů, tobogánů, skluzavek, „línou řeku“, umělé vlnobití, dětské koutky a spoustu dalších atrakcí. Vodní park nabízí kromě jedinečných zážitků a zábavy i příjemnou relaxaci, odpočinek a osvěžení v několika restauracích či barech.