X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kordistos ** 10/11 nocí

Řecko

>

Kos

>

Kefalos

Hotel Kordistos ** 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceLednice/minibarBazén venkovní

Na okraji letoviska Kefalos (Řecko, Kos) v romantickém prostředí s kulisou hor v pozadí stojí tento útulný hotel vyvedený v tradičních řeckých barvách – bílé a modré. Je obklopen zelení palem, které mu dodávají nádech exotických dálek. Opravdovým zážitkem pro vás bude nejen bezprostřední blízkost azurově modrého moře s magickými západy slunce, ale i písečná pláž považována za jednu z nejhezčích na ostrově. Hotel disponuje recepcí, místností na snídaně, TV koutem s velkoplošnou obrazovkou, internetový koutek (za poplatek) a směnárnou. U přilehlého bazénu s vířivkou a dětským brouzdalištěm, který obklopují lehátka a slunečníky zdarma, se můžete osvěžit u pool baru nebo si přímo zajít do vyhlášené taverny. Doporučujeme jak rodinám s dětmi, tak i milovníkům dobrého koupání.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 600
Večeře dospělý Na osobu / Na noc 320
Večeře dítě 2-6 let Na osobu / Na noc zdarma
večeře dítě 6-12 let Na osobu / Na noc 160
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybavené klimatizací (6 eur/den), lednicí (5 eur/den), rádiem, fénem, koupelnou, balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně - kontinentální. Možnost dokoupení servírovaných večeří formou menu.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 600 Kč/noc

Večeře: 320 Kč/noc

Večeře dítě 2–6 let: zdarma

Večeře dítě 6–12 let 160 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (čtvrtek/pondělí).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Hlavní středisko na západě ostrova Kos (Řecko) si dodnes uchovalo tradiční řeckou atmosféru. Vyhlášené jsou kilometry dlouhých písečných pláží s pozvolným vstupem do vody a se širokou nabídkou vodních sportů. Za návštěvu také rozhodně stojí staré město Kefalos, které bylo kdysi prvním hlavním městem ostrova. Z této oblasti pochází i slavný, velmi aromatický tymiánový med, který si můžete zakoupit v místních obchůdcích. Další kulinářské zážitky na vás čekají v tradičních tavernách - vyhlášené jsou přístavní rybí taverny, které jsou domorodci považovány za nejlepší na ostrově.

Fakultativní výlety

Okruh po ostrově
Celodenní výlet vám umožní navštívit nejzajímavější místa na ostrově – antický Asklépion, v jehož areálu se nachází pozůstatky vstupní brány, lázní, shromaždiště, oltáře a několik chrámů. Zároveň je odtud krásný výhled na ostrov a přilehlou tureckou pevninu. Pojedeme do malebné horské vesničky Zia, kde se můžete nejen pokochat krásou místních domečků, ale i nakoupit typické řecké suvenýry, rozmanité druhy koření, tymiánový med nebo olivové oleje. Navštívíme městečko Kardamena s pěkným přístavem a také někdejší hlavní město ostrova Kefalos s krásnými výhledy na sopečné ostrovy Giali a Nissyros. Čas bude i na koupání v malebné zátoce Kamari.


Plavba na tři ostrovy
Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi Kaiki s barbeque a možností opalování. Čeká vás plavba na ostrov Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Dále poplujeme k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Mezitím vám kapitán lodi připraví chutné grilované speciality. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečnou pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu s kostelíkem. Můžete se těšit na báječnou,
téměř až pirátskou plavbu.


Turecko
Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění.