X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Marmari Palace ***** 7 nocí

Řecko

>

Kos

>

Mastichari

Hotel Marmari Palace ***** 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarSejfBazén venkovní

Luxusní hotelový komplex se nachází přímo u písečné pláže a je situován v klidné části asi 2 km od letoviska Mastichari (Řecko, Kos). V blízkosti hotelu se nacházejí restaurace, bary a obchůdky. Město Kos je vzdáleno cca 17 km (autobusová zastávka se nachází cca 200 m od hotelu). Komplex hotelu tvoří hlavní budova a 4 vedlejší budovy, dále je tvořen soustavou 5 bazénů s lehátky a slunečníky zdarma, které plynně navazují na přilehlou písčitou pláž. Součástí hotelu je recepce se vstupní halou, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, lobby bar, piano bar, restaurace, několik pool barů. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště a miniklub. Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Hotel s výbornou polohou přímo u pláže s kvalitními službami a servisem na úrovni.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 400
all inclusive dítě 2-14 let Na osobu / Na noc 200
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, TV/SAT, telefon, rádio, internet (za poplatek), fén, sejf, minibar a balkon nebo terasu.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, výborná mezinárodní kuchyně, možnost dokoupení all inclusive.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

All inclusive dospělý: 400 Kč/noc, dítě 2-14 let: 200 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (čtvrtek/čtvrtek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Idylická rybářská vesnička na ostrově Kos (Řecko) s malebným přístavem připomíná svými plážemi s bílým pískem exotické dálky. Nabízí ideální podmínky pro provozování vodních sportů, zejména pro surfování a plachtění. Hlavní třída je lemována několika útulnými tavernami a obchody se suvenýry. Vůně čerstvě grilovaných rybích specialit láká k posezení a vychutnání si pohledu na přístav, z kterého pravidelně odjíždí lodě na protější ostrov Kalymnos. Spokojeni zde budou díky zlatavé písečné pláži rodiny s dětmi, ale také všichni klienti hledající pro svou dovolenou klidné a turistickým ruchem dosud tolik nezasažené místo.

Fakultativní výlety

Okruh po ostrově
Celodenní výlet vám umožní navštívit nejzajímavější místa na ostrově – antický Asklépion, v jehož areálu se nachází pozůstatky vstupní brány, lázní, shromaždiště, oltáře a několik chrámů. Zároveň je odtud krásný výhled na ostrov a přilehlou tureckou pevninu. Pojedeme do malebné horské vesničky Zia, kde se můžete nejen pokochat krásou místních domečků, ale i nakoupit typické řecké suvenýry, rozmanité druhy koření, tymiánový med nebo olivové oleje. Další zajímavostí je johanitská rytířská pevnost v Kefalu s krásným výhledem na sopečné ostrovy Jali a Nissyros. Poté následuje návštěva Antimachia, kde se nachází jediný funkční větrný mlýn na ostrově.

Ostrov Nissyros
Druhý nejznámější vulkanický ostrov Řecka patří k nejkrásnějším v celém Středomoří. Příjemná plavba lodí nás zavede až do přístavu Mandraki. Navštívíme impozantní klášter Panny Marie, s nádhernými a vzácnými ikonami. Poté se vydáme přímo ke kráteru Stefanos, který je jedním z posledních činných vulkánů v Řecku. Dokonalým zážitkem je procházka přímo uvnitř kráteru, kde ze země stále unikají sirné výpary.

Turecko
Po krátké plavbě lodí se dostanete do tureckého městečka Bodrum, které mimo jiné přitahuje turisty svým přístavem. Město je postavené na úpatí kopce, na kterém se tyčí hrad jako strážce přístavu. Turecko je známé především jako nákupní ráj. Bazar, který na vás dýchá Orientem, nabízí nepřeberné množství výrobků – kožené zboží, oblečení, koberce, zlaté a stříbrné šperky a mnoho dalšího. Máte možnost navštívit Mausoleum, jeden ze sedmi divů antického světa, amfiteátr s 13 000 místy na sezení, starý více než 2000 let. Uvidíme i hrad, postavený na přelomu 14. a 15. století rytíři řádu sv. Jana, který je velkolepou ukázkou středověkého opevnění.

Plavba na tři ostrovy (Plati, Kalymnos, Pserimos)
Celodenní výlet na tradiční dřevěné lodi s možností opalování. Čeká vás plavba k malému ostrůvku Plati, u kterého si můžete zaskákat z lodi a potápět se. Další zastávka bude na ostrově Kalymnos, kde se dozvíte, jak se zpracovávají mořské houby, které se zde těží a budete mít i možnost vychutnat kouzelnou atmosféru přístavu u šálku dobré kávy. Poslední zastávkou bude ostrov Pserimos s krásnou písečněu pláží a průzračnou vodou v maličkém romantickém přístavu. Na lodi je možnost vypůjčit si zdarma náčiní na šnorchlování, k dispozici je i bar a určitě se můžeme těšit na další překvapení během této téměř pirátské plavby.

Řecký večer
Krásný večer strávíte v malebné horské vesničce Zia, schované v zeleni voňavých pinií, eukalyptů a olivovníků, s typicky řeckou architekturou. V taverně při západu slunce a výhledem na okolní ostrůvky, a dokonce i Turecko, prožijete nezapomenutelný večer plný typického řeckého jídla a domácího vína, při kterém vám řečtí hudebníci a tanečníci předvedou lidové tance a písně z celého Řecka.

Vodní park
Den strávený ve vodním parku je vhodný pro malé i velké milovníky vodních hrátek všech věkových kategorií. Najdete zde množství bazénů, tobogánů, skluzavek, „línou řeku“, umělé vlnobití, dětské koutky a spoustu dalších atrakcí. Vodní park nabízí kromě jedinečných zážitků a zábavy i příjemnou relaxaci, odpočinek a osvěžení v několika restauracích či barech.