X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Almyrida Beach****

Řecko

>

Kréta

>

Almyrida

Aparthotel Almyrida Beach****
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVSejfFitnessBazén venkovní

Moderní hotel se nachází v malebné vesničce Almyrida (Řecko, Kréta), 15 km od jednoho z nejkrásnějších měst Kréty Chania. Na první pohled Vás okouzlí okolní krajina plná olivových hájů, impozantně se tyčících hor, slunných pláží a blankytně modrého moře. Jedinečná kombinace hotelových služeb a luxusně zařízených hotelových pokojů nebo studií se v tomto komplexu snoubí s rodinnou atmosférou a vždy příjemným personálem. Klientům je k dispozici recepce, konferenční místnost, vnitřní a venkovní bar, restaurace s výbornými řeckými specialitami, internetový kout, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, sauna, jacuzzi (za poplatek) a posilovna. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou zde, odměnou za vaše rozhodnutí budou úžasné zážitky a spousta vzpomínek, které si povezete domů.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 640
výhled na moře Na osobu / Na noc 90
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, klimatizace, TV/SAT, rádio, telefon, fén, koupelna, minibar (za poplatek), sejf (za poplatek).

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Bohatý výběr z řecké i mezinárodní kuchyně.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště / hotel / letiště

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Almyrida je malá vesnička na Krétě (Řecko), která leží mezi městy Chania a Rethymno nedaleko malého ostrova Karga, vhodného pro okružní plavby nebo rybaření. Díky tomu, že se jedná o rybářskou vesničku, tak máte jedinečnou možnost ochutnat různé druhy čerstvých ryb v tradičních tavernách.
Pokud si budete chtít z Almyridy odvézt nějaký ten dárek či suvenýr, potěší vás promenáda u pláže, která je plná obchůdků se suvenýry. Mimo jiné zde naleznete i kavárny a bary. Almyrida leží jen 15 km od jednoho z nejkrásnějších měst Kréty Chania, oblíbeného výletního místa. Samotná vesnička je posazena v krajině plné olivových hájů, impozantních hor a krásných pláží.

Fakultativní výlety

Knossos, Archeologické muzeum, Heraklion
Do Knossu, nejstaršího hlavního města Kréty z doby 2 000 let př. n. l., by neměl zapomenout zavítat žádný milovník historie. Tento výlet je spojen s individuální prohlídkou Heraklionu, nákupy na tržnici a návštěvou Archeologického muzea, soustřeďujícího významné nálezy z Knossu, Faistu, Malie, Zakrosu a dalších archeologicky zajímavých míst.
Elounda, Spinalogna, barbeque, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbeque. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.
Gramvousa
Obeplouvá se poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Poté odplouváme k pirátské zátoce Balos, kde je volno ke koupání a podává se jídlo a víno.
Elafonisi
Návštěva jedné z nejkrásnějších pláží na jihozápadě ostrova. První zastávkou je Agia Sofi a - krápníková jeskyně ve skalách s krásným výhledem na soutěsku Topolia a Chrisoskalitisa. Druhou zastávkou je ženský klášter v typickém kykládském stylu. Pak již zbývá jen koupání v Libyjském moři na jedné z nejkrásnějších pláží s růžovým pískem.
Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad šálkem kávy nebo sklenkou vína si také můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek protějšího vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky 1 500 př. n. l.
Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda - to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři.