X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Bella Pais*** - 7 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Maleme

Aparthotel Bella Pais*** - 7 nocí
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessBazén venkovní

Menší rodinný hotel umístěný uprostřed zahrady se skládá ze tří dvoupodlažních budov. Oblázková pláž se nachází 100 m od hotelu přes silnici. Svým hostům nabízí recepci s Wi‑Fi zdarma, internetový koutek (cca 2 €/h), restauraci, snack bar, pool bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za poplatek cca 2 €), dětský bazén a hřiště, stolní tenis, fitness, za poplatek kulečník a minimarket. Centrum letoviska Maleme (Řecko, Kréta) je vzdálené 200 m od hotelu a v blízkosti najdete i několik obchůdků, taveren a barů. Volné chvíle můžete vyplnit také některým vodních sportů na pláži. Pravidelnou autobusovou linkou lze navštívit letovisko Platanias (5 km) nebo historické město Chania (17 km); zastávka autobusu leží cca 150 m od hotelu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 140
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky a apartmány s možností 2 přistýlek (1 místnost), klimatizace (cca 6 €/den/studio; cca 10 €/den/apartmán), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, sejf (cca 2 €/ den), telefon, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Výhled na moře za příplatek.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Příplatky

Výhled na moře: 140 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Prahy – sobota/sobota.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Zhruba patnáct kilometrů západně od města Chania najdete oblast Maleme rozprostírající se podél oblázkové pláže na ostrově Kréta (Řecko). Moře s křišťálově čistou vodou je často zvlněné, což potěší milovníky vodních sportů a zvláště windsurfingu. Nakoupit si můžete v několika obchůdcích, k posezení láká pár taveren, za večerní zábavou doporučujeme vyrazit do nedalekého letoviska Platanias (cca 5 km). Maleme se významně zapsalo do novodobých dějin Kréty. Právě tady chtěli v roce 1941 němečtí vojáci vtrhnout na ostrov, jenže narazili na obrovský odpor místních a většina jich tu padla. Jejich duše našly klid na vojenském hřbitově umístěném ve svahu, odkud se naskýtá krásný výhled do širokého okolí. Rozhodně stojí za návštěvu. Tato oblast dosud patří ke klidnějším místům na Krétě, které potěší příznivce pohodové dovolené. Maleme je též vyhledáváno kvůli strategické poloze – podnikat se odtud paprskovitě dají výlety do mnoha koutů západní Kréty. I proto doporučujeme pronajmout si alespoň na část pobytu auto či motorku.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený,zlatý“ ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.


Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.


Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Kréta známá i neznámá
Navštívíme jedno z největších a nejzajímavějších akvárií svého druhu v Evropě. Na rozloze 3.500 m2 je postaveno 32 obřích a 25 menších akvárií, ve kterých žije přes 4 000 mořských živočichů. Dále se vydáme vnitrozemím Kréty, do známého sdružení Peza, kde nás pohostí vínem, rakií a krétskými specialitkami. Navštívíme jeden z nejznámějších klášterů na ostrově – Angárathos. Své putování ukončíme v oblasti Thrapsano, známé pro své hrnčírny. Absolvováním tohoto výletu poznáte nejen bohatý život krétského vnitrozemí, ale také jeho jedinečnou krásu.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.


Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.