X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Seafalios*** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Kalamaki

Aparthotel Seafalios*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Renovovaný aparthotel je umístěný 50 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v letovisku Kalamaki (Řecko, Kréta). Pohodlné zázemí pro vaši dovolenou poskytuje recepce s možností pronájmu sejfu (10 €/týden), Wi-Fi, venkovní terasa s panoramatickým výhledem na Krétské moře, kde se podávají snídaně, bar a venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. V blízkosti hotelu najdete obchůdky, restaurace a bary. Doporučujeme klientům, kteří využijí nedaleké historické město Chania (4 km) k večerním procházkám, a současně vyhledávají moderní styl ubytování.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Luxusní dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa s výhledem na moře. Apartmány (2 místnosti) až pro 4 osoby.

Stravování

Bez stravy: Vlastní nebo možnost dokoupení snídaní formou bufetu.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy – sobota/středa.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Středisko Kalamaki Kréty (Řecko) se prolíná se sousedním střediskem Kato Daratso, se kterým má společnou mělkou zátoku se širokými písečnými plážemi a množstvím zeleně. I když Kalamaki samotné nemá původní krétskou atmosféru, protože se jedná o nově postavené budovy a ubytovací zařízení, lze v Kalamaki strávit velmi hezkou dovolenou. Do okolních středisek je to z Kalamaki procházkou po písečné pláži jen pár minut a do nádherného starobylého města Hania, kde lze najít vše od památek až po bohatý noční život, je to cca 10 minut taxi nebo velmi frekventovanou autobusovou dopravou. Jako ve všech střediscích na severu Kréty, i v Kalamaki jsou zajištěné základní turistické potřeby – vybavené pláže, taverny, bary … Středisko Kalamaki se nachází na severním pobřeží Kréty, cca 5 kilometrů západně od nádherného starobylého města Chania

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený,zlatý“ ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.


Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.


Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Kréta známá i neznámá
Navštívíme jedno z největších a nejzajímavějších akvárií svého druhu v Evropě. Na rozloze 3.500 m2 je postaveno 32 obřích a 25 menších akvárií, ve kterých žije přes 4 000 mořských živočichů. Dále se vydáme vnitrozemím Kréty, do známého sdružení Peza, kde nás pohostí vínem, rakií a krétskými specialitkami. Navštívíme jeden z nejznámějších klášterů na ostrově – Angárathos. Své putování ukončíme v oblasti Thrapsano, známé pro své hrnčírny. Absolvováním tohoto výletu poznáte nejen bohatý život krétského vnitrozemí, ale také jeho jedinečnou krásu.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.


Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.