X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Adelais*** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Tavronitis

Hotel Adelais*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
350 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Moderní hotel s příjemnou rodinnou atmosférou i krásným výhledem do okolí se skládá z několika budov a leží na klidném místě v malém letovisku Tavronitis (Řecko, Kréta) nedaleko oblázkové pláže (doporučujeme obuv do vody). K vybavení hotelu patří recepce s Wi‑Fi (cca 2 €/den) a možností pronájmu sejfu (15 €/týden), internetový koutek (cca 3 €/h), restaurace, snack bar, pool bar a 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za 5 €/týden). Dětem jsou určené 2 dětské bazény a hřiště. Centrum letoviska s několika obchůdky, tavernami a bary je vzdálené cca 500 m od hotelu. Navštívit můžete také větší letovisko Platanias (cca 7 km), letovisko Kolymbari (3 km) nebo krásné historické město Chania.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a balkon.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Dopolední snack, odpolední zmrzlina a sušenky, káva, čaj. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje u baru s obsluhou (10.00–22.30).

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy – sobota/středa.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Přibližně čtyři kilometry východně od Kolymbari, hned u čisté oblázkové pláže, objevíte poklidnou oblast Tavronitis na ostrově Kréta (Řecko). Kdo si chce užít nerušené dovolené, tomu se toto místo plné olivových hájů, vinic i vzrostlých borovic zcela jistě zalíbí. Nachází se tu jen několik hotelů a apartmánů, na pláži, kde stromy poskytují přirozený stín, objevíte tři příjemné taverny s nabídkou místních specialit a také vína. V loňském roce minimálně u jedné platilo, že při útratě nad 5€, je slunečník a lehátko na pláži zdarma. Na pláži jsou k dispozici sprchy. Autobusem (zastávka je cca 300 m od hotelu, jízdné se platí přímo v busu) se lze dopravit jak do okolních letovisek (např. jízdné do Plataniasu vyjde na cca 1,60€, tak do Chanie (cca 2,60€). Nejbližší bankomaty jsou v Maleme a Kolymbari. Tavronitis je vhodným výchozím místem pro výlety po celém západu Kréty.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený,zlatý“ ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.


Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.


Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Kréta známá i neznámá
Navštívíme jedno z největších a nejzajímavějších akvárií svého druhu v Evropě. Na rozloze 3.500 m2 je postaveno 32 obřích a 25 menších akvárií, ve kterých žije přes 4 000 mořských živočichů. Dále se vydáme vnitrozemím Kréty, do známého sdružení Peza, kde nás pohostí vínem, rakií a krétskými specialitkami. Navštívíme jeden z nejznámějších klášterů na ostrově – Angárathos. Své putování ukončíme v oblasti Thrapsano, známé pro své hrnčírny. Absolvováním tohoto výletu poznáte nejen bohatý život krétského vnitrozemí, ale také jeho jedinečnou krásu.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.


Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.