X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Adele Beach***

Řecko

>

Kréta

>

Adelianos Kampos

Hotel Adele Beach***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

Hotelový areál se skládá ze sedmi patrových bungalovů obklopených zahradou a leží přímo na písečné pláži v letovisku Adelianos Kampos (Řecko, Kréta). V blízkosti hotelu se nachází velké množství obchodů, restaurací, taveren, kaváren, barů, klubů a večerní zábavy. Za památkami a historií se můžete vydat do 7 km vzdáleného města Rethymna, které je výborně dostupné místní dopravou. Hotel svým hostům nabízí recepci, lobby bar, Wi-Fi (zdarma), TV koutek, restauraci, minimarket, bar u bazénu, bazén s terasou na opalování, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži můžete využít bohatou nabídku vodních sportů (za poplatek). Hotel v klidném prostředí s rodinnou atmosférou a výhodnou polohou doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace (za poplatek), lednice (za poplatek), TV/SAT, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu se specialitami řecké i mezinárodní kuchyně.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna do Heraklionu (středa/sobota). V termínu 25.5. - 5.6. bude odlet z ČR dne 25.5. pouze z Prahy a v termínu 28.9. - 9.10. bude návrat do ČR dne 9.10. pouze do Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Adelianos Kampos je plážové letovisko asi deset kilometrů východně od města Rethymno a je také v těsné blízkosti s letoviskem Platanias (nebo též Platanes). Je považováno za jedno z nejvýznamnějších turistických center na ostrově Kréta (Řecko). Pláže je mělká, a tak se voda už v květnu krásně vyhřeje. Kilometry dlouhých pláží jsou místy přerušovány malými útesy. Toto letovisko je vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak pro příjemné chvíle s Vašimi přáteli.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený ,,zlatý" ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.

Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.

Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.

Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad sklenkou vína si můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se okusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.

Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického pevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.