X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Amnissos***

Řecko

>

Kréta

>

Adelianos

Hotel Amnissos***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
180 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovní

V letovisku Adelianos (Řecko, Kréta), v udržované zahradě se subtropickou květenou se nachází hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a vkusně umístěných jednopatrových vilek v typickém krétském stylu. Od písečné pláže jej dělí nepříliš frekventovaná místní komunikace a je vzdálená pouhých 180 m. Taverny a bary, ve kterých si můžete posedět u sklenky vína, jsou od hotelu doslova jen pár kroků. Hostům je v areálu hotelu k dispozici recepce, restaurace, bar, venkovní bazén s rouzdalištěm pro děti, za poplatek též bezpečnostní schránky, zdarma minigolf, stolní tenis, tenisový kurt, vodní pólo, petanque a šipky. Tento hotel doporučujeme všem, kteří si chtějí užít dovolenou plnou pohody v blízkosti krásného historického města Rethymna romantickými večerními procházkami.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 480
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace, lednice, TV, telefon, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, odpolední káva a dezert (17.30–18.30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00–23.00). Zmrzlina pro děti.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7/10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna do Chanie (sobota/středa).

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek–Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Adelianos je menší plážové městečko na severu ostrova Kréta (Řecko). Postupně se rozrostlo a nyní je spojené s dalšími městy - Platanias, Rethymnos. Adelianos spolu s nimi tvoří jedno z největších turistických míst na Krétě. Adelianos a přilehlá střediska mají krásné pláže. Pláže u Adelianos jsou moderně zařízené. Pokud chcete poznat zajímavé turistické cíle, je nejlepší zvolit cestování skůtrem, automobilem nebo hromadnou dopravou.

Fakultativní výlety

Knossos, Archeologické muzeum, Heraklion
Do Knossu, nejstaršího hlavního města Kréty z doby 2 000 let př. n. l., by neměl zapomenout zavítat žádný milovník historie. Tento výlet je spojen s individuální prohlídkou Heraklionu, nákupy na tržnici a návštěvou Archeologického muzea, soustřeďujícího významné nálezy z Knossu, Faistu, Malie, Zakrosu a dalších archeologicky zajímavých míst.
Elounda, Spinalogna, barbeque, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbeque. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.
Gramvousa
Obeplouvá se poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Poté odplouváme k pirátské zátoce Balos, kde je volno ke koupání a podává se jídlo a víno.
Elafonisi
Návštěva jedné z nejkrásnějších pláží na jihozápadě ostrova. První zastávkou je Agia Sofi a - krápníková jeskyně ve skalách s krásným výhledem na soutěsku Topolia a Chrisoskalitisa. Druhou zastávkou je ženský klášter v typickém kykládském stylu. Pak již zbývá jen koupání v Libyjském moři na jedné z nejkrásnějších pláží s růžovým pískem.
Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad šálkem kávy nebo sklenkou vína si také můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek protějšího vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky 1 500 př. n. l.
Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda - to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři.