X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Bella Beach***** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Anissaras

Hotel Bella Beach***** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Luxusní resort obklopený zahradou, oddělený od široké písečně-oblázkové pláže pouze pobřežní komunikací, se nachází v klidnějším letovisku Anissaras (Řecko, Kréta), 4 km od rušného města Hersonissos. Nejbližší obchody a taverny jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí (Wi-Fi zdarma), 2 restaurace, 3 bary, venkovní, vnitřní i dětský bazén, lehátka, slunečníky, plážové osušky zdarma u bazénu i na pláži, TV místnost, směnárnu, fitness, minigolf, hřiště na pétanque, stolní tenis, zahradní šachy, plážový volejbal, minifotbal, tenis a animační programy. Masáže, sauna, kulečník a vodní sporty na pláži za poplatek. Díky množství nabízených služeb doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale i dvojicím.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo na vyžádání rodinné pokoje (2 ložnice), klimatizace (individuální), TV/SAT, DVD, lednice, sejf (3 eur/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive:Snídaně (7.00–10.00), obědy (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu, odpoledne - káva, čaj, sušenky, minisendviče, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Výhled moře 300,- Kč/osoba/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba zPrahy a Ostravy – středa/sobota.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidné letovisko Anissaras se nachází na severním pobřeží Kréty, v těsné blízkosti rušného města Hersonissos, kam se pohodlně dostanete autobusem nebo procházkou po pobřežní promenádě. Necelých 5 km od letoviska se nachází vodní park Star Beach Water Park, což ocení hlavně rodiny s dětmi. Pokud na své dovolené hledáte klid, chcete odpočívat, a přitom si večer vyrazit za zábavou a nočním životem, je Anissaras tím pravým místem. Zpestřit dovolenou si také můžete poznáváním některých nejzajímavějších památek, jako je např. archeologické naleziště Knossos nebo 20 km vzdálené hlavní město Heraklion.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený ,,zlatý" ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.

Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.

Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.

Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad sklenkou vína si můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se okusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.

Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického pevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.