X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Chryssana Beach*** - 7 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Kolymbari

Hotel Chryssana Beach*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
30 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarSejfBazén venkovní

Elegantní a stylově renovovaný hotel se nachází v klidnější části letoviska Kolymbari (Řecko, Kréta) v udržované zahradě blízko oblázkovo‑písečné pláže a je ideálním výchozím místem pro výlety po okolí. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi zdarma a internetový koutek za poplatek, restaurace, lobby bar, pool bar, zahrada s venkovním bazénem s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén. Pobyt si můžete zpříjemnit masáží nebo využít některý z vodních sportů na pláži (obojí za poplatek). Centrum letoviska s množstvím obchůdků, taveren a barů je vzdálené 800 m od hotelu, město Chania se spoustou historických památek pak cca 23 km. Tento hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a těm, kteří hledají klidnější místo v blízkosti centra.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, lednicí, TV/SAT, Wi‑Fi, sejfem (cca 3 €/den), fénem, koupelnou a balkonem nebo terasou s bočním výhledem na moře. Pokoje superior pro 2-3 osoby a rodinné pro 4 osoby (2 místnosti) s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně formou bufetu a servírované večeře.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Prahy – sobota/sobota.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Středisko Kolymbari leží na severním pobřeží ostrova Kréta (Řecko) cca 25 km západně od města Chania, v místě, kde začíná civilizací téměř nedotčený poloostrov Rodopou. Poblíž Kolymbari vede hlavní silnice, spojující střediska severního pobřeží a město Chania a Kissamos/Kasteli. Mezi turistickým komplexem Platanias – Agia Maria a městem Chania funguje také časté a pravidelné autobusové spojení.
Kolymbari je prázdninové místo, dosud nemající žádné hotelové komplexy s rušným turistickým cvrkotem. K ubytování v Kolymbari slouží spíše menší penziony, najdete zde taverny a několik malých marketů, které jsou rozmístěny podél zdejší dlouhé oblázkovopísčité pláže s menším přístavem pro rybářské lodě. Za přístavem v letovisku Kolymbari najdou milovníci soukromí krásné a klidné skalnaté pobřeží, kde se ukrývají malé zátoky, kde mohou strávit naprosto klidný odpočinek o samotě. Za živým turistickým ruchem můžete vyrazit do okolních středisek, např. Platanias, kam se dostanete za cca 20 min. místním autobusem. K výletnímu cíli se hodí blízký významný klášter Moni Odigitrias – Gonias, samozřejmě můžete vyrazit také na další krásná místa, hlavně západní části Kréty např. pláže Falassarna, Balos, Elafonissi jistě stojí za návštěvu, pro milovníky pěší turistiky je jakoby připravena soutěska Samaria.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený,zlatý“ ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.


Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.


Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Kréta známá i neznámá
Navštívíme jedno z největších a nejzajímavějších akvárií svého druhu v Evropě. Na rozloze 3.500 m2 je postaveno 32 obřích a 25 menších akvárií, ve kterých žije přes 4 000 mořských živočichů. Dále se vydáme vnitrozemím Kréty, do známého sdružení Peza, kde nás pohostí vínem, rakií a krétskými specialitkami. Navštívíme jeden z nejznámějších klášterů na ostrově – Angárathos. Své putování ukončíme v oblasti Thrapsano, známé pro své hrnčírny. Absolvováním tohoto výletu poznáte nejen bohatý život krétského vnitrozemí, ale také jeho jedinečnou krásu.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.


Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.